Leonard bodovo explodoval. Má nový rekord a Clippers ďalšie víťazstvo

Basketbalisti Los Angeles Clippers zvíťazili v domácom stretnutí NBA nad Chicagom Bulls 130:127.

11.01.2021 07:47
Kawhi Leonard Foto: ,
Kawhi Leonard.

Po úvodných dvoch štvrtinách prehrávali, v druhom polčase však otočili stav duelu aj zásluhou Kawhiho Leonarda, ktorý nastrieľal 35 bodov a v kariére sa dostal už cez hranicu 10.000 bodov.

Z nedeľného programu vypadol zápas medzi Bostonom Celtics a Miami Heat. Hostia nemali pre ochranné protokoly súvisiace s ochorením COVID-19 k dispozícii dostatočný počet hráčov.

„V tíme Heat prebieha trasovanie kontaktov a Miami nemá aspoň osem hráčov, aby mohlo nastúpiť na tento duel,“ citovala stanovisko NBA agentúra AFP. Domáci mohli hrať, aj keď im z rovnakých dôvodov chýba sedem basketbalistov.

NBA – výsledky:
Detroit – Utah 86:96, Los Angeles Clippers – Chicago 130:127, Brooklyn – Oklahoma City 116:129, New York – Denver 89:114, Houston – Los Angeles Lakers 102:120, Minnesota – San Antonio 96:88, Golden State – Toronto 106:105

Viac na túto tému: #NBA #Kawhi Leonard #LA Clippers