Trápenie Golden State pokračuje, Memphis uspel vďaka trojke v úplnom závere

Basketbalisti Golden State sa po letných zmenách zatiaľ v NBA trápia a jasne prehrali aj druhý zápas sezóny. Tentoraz nestačili na Oklahomu 92:120, pričom pre Thunder to bola prvá výhra po predchádzajúcich dvoch prehrách.

28.10.2019 10:09
Stephen Curry Foto: ,
Bezradná hviezda Golden State Stephen Curry v závere zápasu s Oklahomou. Warriors prehrali aj druhý duel v novom ročníku NBA.

Hráči Memphisu zvíťazili na domácej palubovke nad Brooklynom 134:133 po predĺžení a získali prvé víťazstvo v sezóne.

Trojkou v záverečnej sekunde o tom rozhodol Jae Crowder. V domácom drese nazbieral 30 bodov nováčik Ja Morant.

LeBron James a Anthony Davis doviedli Los Angeles Lakers k výhre 120:101 nad Charlotte. Davis nazbieral 29 bodov a 14 doskokov, James 20 bodov a 12 asistencií.

Pridal sa k nim aj veterán Dwight Howard, ktorý mal 16 bodov, 10 doskokov a štyri bloky. Kľúčové fázy zápasu prišli na konci tretej štvrtiny, keď Lakers predviedli šnúru 18:2.

Výsledky: Oklahoma City – Golden State 120:92, Memphis – Brooklyn 134:133 pp, Dallas – Portland 119:121, Minnesota – Miami 116:109, LA Lakers – Charlotte 120:101

Viac na túto tému: #NBA #Golden State Warriors #Oklahoma Thunder