Hviezdy opäť spolu. Wade bude hrať so svojím bratom LeBronom

28.09.2017 07:57
NBA Wade James
Dwyane Wade (vpravo) sa v Clevelande stretne so svojím dobrým priateľom LeBronom Jamesom. Autor: ,

Hrali spolu štyri sezóny a v zámorskej NBA vyhrali dva majstrovské tituly. Teraz chcú získať tretí. Americký basketbalista Dwyane Wade posilnil finalistu uplynulej sezóny Cleveland Cavaliers. Znamená to, že sa v jednom tíme stretne so svojím dobrým priateľom LeBronom Jamesom.

Wade pôsobil v uplynulej sezóne v Chicagu, kde sa po skončení sezóny dohodol na ukončení spolupráce. Skúsený rozohrávač aj vo svojich 35 rokoch patrí medzi elitu súťaže, v prestížnych exhibíciách All-Star sa predstavil celkovo 12-krát v kariére.

„Niet lepšieho miesta kde by som mohol pokračovať v kariére. Cleveland verí v môj talent a moje kvality,“ vravel Wade a dodal:

„Som presvedčený, že mám na to byť jedným z lídrom a pomôcť tímu k zisku titulu. Veľmi sa teším, že si opäť zahrám so svojím bratom LeBronom. Vyhrali sme spolu dva tituly a teraz chceme vyhrať tretí.“

Z novej akvizície mal radosť aj James. „Je to jeden z najlepších rozohrávačov v súťaži. Som veľmi rád, že je tu. Viete ako sa cítim? Ako keď prídete prvý deň do školy, neviete čo máte čakať a zrazu v lavici uvidíte známu tvár a poviete si: ‚Áno, to bude zábava‘,“ vyhlásila najväčšia hviezda ligy a dodala:

„Je jeden z mojich najlepších priateľov. Vždy nám to na palubovke fungovalo a verím, že rovnako to bude aj v novej sezóne. Veľmi sa na to teším.“

Cleveland v júnovom finále nestačil na Golden State Warriors a prehral 1:4 na zápasy. Odvtedy však posilnil mužstvo o viacerých kvalitných hráčov a opäť hlási útok na titul.

#NBA #lebron james #Dwyane Wade #Cleveland Cavaliers
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
29,99
Kytica Lotos by Ivana Štanclová

Kytica Lotos by Ivana Štanclová

29,99
Kytica pre dievčatko

Kytica pre dievčatko

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk