Inter prehrával v Prievidzi o 19 bodov. V závere sa postaral o famózny obrat

Basketbalistov Interu delí jediné víťazstvo od postupu do finále play-off Eurovia Slovenskej basketbalovej ligy 2016/2017.

26.04.2017 20:38
basketbal, basketbalová lopta Foto:
Ilustračné foto

„Žlto-čierni“ v stredu v Prievidzi vo štvrtom semifinálovom zápase predviedli famózny obrat, keď v úvode druhého polčasu síce zaostávali o 19 bodov 40:59, ale záverečnú štvrtinu vyhrali 23:7 a celý duel 79:77.

Hostia výrazne zlepšili obranu, obhajca titulu v posledných minútach vôbec nevedel dať kôš a v sérii na štyri víťazstvá už zaostáva 1:3. Piaty súboj je na programe v sobotu v Bratislave.

Výsledok stredajšieho štvrtého stretnutia semifinále play-off Eurovia Slovenskej basketbalovej ligy mužov 2016/2017 (hrá sa na štyri víťazstvá):

BC Prievidza – Inter Bratislava 77:79 (26:19, 25:21, 19:16, 7:23)
- stav série 1:3
Najviac bodov: Dramičanin a Jones po 16, Körner a I. Marič po 12 – R. Rančík 22, Vlahovič 19, Mrviš 7
TH: 32/26 – 26/16, fauly: 27 – 28, trojky: 5 – 7, rozhodovali: Tomašovič, Brziak a Šarišský

Viac na túto tému: #BC Prievidza #BK Inter Bratislava