Kalendár

Streda
07.11.
Štvrtok
08.11.
Piatok
09.11.
Sobota
10.11.
Nedeľa
11.11.
Pondelok
12.11.
Utorok
13.11.
Streda
14.11.
Štvrtok
15.11.
Piatok
16.11.

ATLETIKA

Míting EAA - Velenje (Slovin.)

BASKETBAL-NBA

Draft - New York

BEJZBAL

MLB
Atlanta - Milwaukee 4:2
Boston - Arizona 5:0
Cleveland - San Francisco 1:4
Detroit - St. Louis 8:7
Pittsburgh - NY Yankees 0:10
Toronto - Cincinnati 5:6
Washington - LA Angels 5:4
NY Mets - Seattle 8:2
Florida - Tampa Bay 3:15
Chicago Cubs - Baltimore 7:4
Houston - Texas 2:3
Kansas City - Colorado 4:2
Oakland - Philadelphia 0:4
San Diego - Minnesota 3:9
LA Dodgers - Chicago White Sox 5:0

CESTNÁ CYKLISTIKA

Majstrovstvá ČR a SR - časovka jednotlivcov - Třeboň
časovka:
Absolútne poradie majstrovstiev ČR a SR v cestnej cyklistike v kategórii Elite:

1. František Raboň (ČR, Team High Road) 49:54 min, 2. Jan Hruška (ČR, Cyklotrenink.com) +46 s,
3. Matej Jurčo (SR, Milram) +1:02 min, 4. René Andrle (ČR, PSK Whirlpool) +1:24, 5. Robert Nagy (SR, Union RC IVP) +1:55, 6. Stanislav Kozubek (ČR, PSK Whirlpool) +1:55,...21. Roman Broniš (Dukla Trenčín) +4:50.
Poradie majstrovstiev Slovenska v cestnej cyklistike v kategórii Elite:
1. Matej Jurčo (Milram) 50:56 min, 2. Robert Nagy (Union RC IVP) +53 s, 3. Roman Broniš (Dukla Trenčín) +3:48 min, 4. Maroš Kováč (Dukla Trenčín) +4:03, 5. Pavol Polievka (Dukla Trenčín) +4:10, 6. Miroslav Keliar (ŽP Šport Podbrezová) +4:18.
Absolútne poradie majstrovstiev ČR a SR v cestnej cyklistike v kategórii do 23 rokov:
1. Martin Hačecký (ČR, ASC Dukla Praha) 53:11 min, 2. David Menger (ČR, Cyklo Team Budvar Tábor) +49 s,
3. Vojtěch Hačecký (ČR, ASC Dukla Praha) 55 s
Poradie majstrovstiev Slovenska v cestnej cyklistike v kategórii do 23 rokov:
1. Martin Kostelničák (Inter - SC) 55:30 min, 2. Marek Čanecký (ŽP Šport Podbrezová) +57 s, 3. Patrik Tybor (Dukla Trenčín) 1:01 min
Absolútne poradie majstrovstiev ČR a SR v cestnej cyklistike v kategórii juniorov:
1. Jakub Novák (ČR, CK WINDOOR´S Příbram) 26:47 min, 2. Marek Benda (ČR, TJ ZČE Cyklistika Plzeň) +5 s,
3. Ondřej Vendolský (ČR, ASO Dukla Brno) +12
Poradie majstrovstiev Slovenska v cestnej cyklistike v ketgórii juniorov:
1. Michal Procner (MŠK-CK Žiar nad Hronom) 27:55 min, 2. Peter Sagan (Cyklistický spolok Žilina) +2 s, 
3. Milan Jurčo (ŠK Tatranské orly Liptovský Hrádok) +43
Absolútne poradie majstrovstiev ČR a SR v cestnej cyklistike v kategórii žien a junioriek:
1. Lucie Záleská (ČR, CK Lucas Frames Blšany) 29:58 min, 2. Alžbeta Pavlendová (SR, ŠO Dukla Bratislava) +30 s, 3. Gabriela Slámová (ČR, ASO Dukla Brno) +1:50 min
Poradie majstrovstiev Slovenska v cestnej cyklistike v kategórii žien a junioriek:
1. Alžbeta Pavlendová (ŠO Dukla Bratislava) 30:27 min, 2. Monika Kadlecová (LPM CK) +2:24 min, 3. Michaela Vyšňová (Cyklistický spolok Žilina) +4:57

FUTBAL

Záverečný turnaj majstrovstiev Európy - Rakúsko a Švajčiarsko
semifinále:
Rusko - Španielsko 0:3 (0:0) - do finále ME 2008 postúpilo Španielsko
Góly:
50. Xavi Hernández, 73. Güiza, 82. David Silva

HOKEJBAL

Majstrovstvá sveta juniorov 2008 - St. Johns (Kan.)

IN-LINE HOKEJ

12. majstrovstvá sveta - Bratislava (štadión O. Nepelu):
štvrťfinále A-kategórie (hala 1):
Česko - Slovensko 5:6 po predĺžení (0:0, 2:2, 1:2, 2:1 - 0:1) - postúpilo Slovensko
Góly:
14. Rachůnek (Vozdecký, Brož), 22. A. Hemský (Tenkrát), 29. A. Hemský (Mojžíš, P. Hemský), 38. A. Hemský (Brož), 40. Polanský (Mojžíš, Strýček) - 21. Šimúnek (Kristín), 24. Gálik (Kapuš), 25. Klučár (Staroň, Gálik), 31. Ľ. Višňovský (Staroň), 39. J. Ručkay (Ľ. Višňovský), 51. Kapuš (Staroň).
Švédsko - Fínsko 9:3 (3:0, 5:0, 0:0, 1:3) - do semifinále postúpilo Švédsko
Góly:
11., 16. a 19. Klasen, 17. a 20. Olsson, 4. Eriksson, 12. Wessner, 22. Svensson, 42. Berglund - 39. Heinonen, 41. Lehtinen, 43. Holm
USA - Rakúsko 17:1 (4:0, 5:1, 4:0, 4:0) - postúpili USA
Góly:
1. a 23. Lee, 2. Kern, 6. a 20. Beilsten, 6. Oleksy, 13. Sweatt, 19. a 45. Gouge, 24. a 30. Chavira, 28. Bruce, 30. a 39. Comrie, 32. a 41. Devergilio, 45. Ftorek  - 18. Privoznik
Slovinsko - Nemecko 2:5 (0:1, 1:1, 1:0, 0:3) - postúpilo Nemecko
Góly:
23. Nabergoj, 25. Kralj - 12. a 48. Holscher, 14. Greilinger, 41. Reimer, 46. Zeller
štvrťfinále B-kategórie (hala 2):
Brazília - Maďarsko 5:3 (1:0, 1:2, 2:1, 1:0)
Kanada - Bulharsko 9:1 (2:1, 3:0, 1:0, 3:0)
Japonsko - Austrália 4:5 (0:1, 0:2, 3:1, 1:1)
Veľká Británia - Nový Zéland 7:0 (1:0, 1:0, 2:0, 3:0)

LUKOSTREĽBA

Preteky SP a finále olympijskej kvalifikácie - Boé (Fr.)
olympijská kvalifikácia:
Muži:
1. kolo: Vladimír Hriň (SR) - Miguel Pdraza (Portor.) 99:104, Daniel Kraváček (SR) - Tariel Kadidze (Gruz.) 113:90
2. kolo: Daniel Morillo (Šp.) - Vladimír Hriň (SR) 114:108, Daniel Kraváček (SR) - Dmitrij Dancov (Mold.) 105:101
3. kolo (osemfinále): Matti Hatava (Fín.) - Daniel Kraváček (SR) 107:104
Ženy:
1. kolo: Kristína Melicharová (SR) - Bessi Kasaková (Est.) 100:87
2. kolo: Anja Hitzlerová (Nem.) - Kristína Melichárová (SR) 100:100, rozstrel: 10:9

MOTORIZMUS

Rely Transorientale - Petrohrad - Peking:
14. etapa: Alxa Jou-Ki - Bajan-Hot, 539 km (282 km meraný úsek)
motocykle:
1. Jaroslav Katriňák (SR/KTM) 3:37:04 h, 2. Pal Anders Ullevalsetter (Nór./KTM) 3:40:57, 3. Marco Borsi (Tal./KTM) 3:43:29.
Poradie po 14. etape - motocykle: 1. Jaroslav Katriňák (SR/KTM) 33:42:15 h, 2. Pal Anders Ullevalsetter (Nór./KTM) 34:10:13, 3. Alexej Kolymycyn (Rus./KTM) 35:34:09 h

PLÁŽOVÁ HÁDZANÁ

ME mládeže - Nagyatád (Maď.)

PLÁŽOVÝ VOLEJBAL

Grand Slam - Stavanger (Nór.)

POZEMNÝ HOKEJ

Turnaj Worldhockey Champions Trophy - muži - Rotterdam (Hol.)
Austrália - Nemecko 3:1 (1:1)
Kórejská republika - Holandsko 4:3 (2:1)

ŠACH

Majstrovstvá Európy mládežníckych družstiev - Szeged (Maď.)

TENIS

Wimbledon - Londýn (V. Brit.)
Dvojhra mužov - 2. kolo:
Rafael Nadal (2-Šp.) - Ernests Gulbis (Lot.) 5:7, 6:2, 7:6 (2), 6:3
Janko Tipsarevič (Srb.) - Andy Roddick (6-USA) 6:7 (5), 7:5, 6:4, 7:6 (4)
Richard Gasquet (8-Fr.) - Sébastien Grosjean (Fr.) 6:2, 6:2 - skreč, Grosjean odstúpil
Rainer Schüttler (Nem.) - James Blake (9-USA) 6:3, 6:7 (8), 4:6, 6:4, 6:4
Andy Murray (12-V. Brit.) - Xavier Malisse (Belg.) 6:4, 6:2, 6:2
Paul-Henri Mathieu (14-Fr.) - Jérémy Chardy (Fr.) 6:3, 7:5, 7:6 (1)
Radek Štěpánek (16-ČR) - Viktor Troicki (Srb.) 6:7 (1), 6:7 (3), 6:3, 6:1, 6:2
Michail Južnyj (17-Rus.) - Stefano Galvani (Tal.) 4:6, 6:4, 6:3, 3:6, 6:3
Guillermo García-López (Šp.) - Nicolas Almagro (19-Šp.) 6:3, 3:6, 5:7, 6:1, 6:2
Tommy Haas (Nem.) - Tommy Robredo (23-Šp.) 6:4, 6:4, 6:3
Marin Čilič (Chorv.) - Jarkko Nieminen (24-Fín.) 6:4, 3:6, 6:3, 6:7 (6), 7:5
Dmitrij Tursunov (25-Rus.) - Chris Eaton (V. Brit.) 7:6 (2), 6:2, 6:4
Nicolas Kiefer (27-Nem.) - Martin Vassallo-Arguello (Arg.) 6:0, 6:3, 6:1
Gilles Simon (28-Fr.) - Agustin Calleri (Arg.) 5:7, 6:2, 6:3, 6:4
Arnaud Clément (Fr.) - Benjamin Becker (Nem.) 7:6 (7), 7:6 (3), 6:3
Jürgen Melzer (Rak.) - Jesse Levine (USA) 4:6, 6:2, 3:6, 6:4, 6:1

Dvojhra žien - 2. kolo:
Alisa Klejbanovová (Rus.) - Daniela Hantuchová (10-SR) 6:3, 4:6, 6:1
Jelena Jankovičová (2-Srb.) - Carla Suárezová-Navarrová (Šp.) 6:1, 6:3
Alla Kudriavcevová (Rus.) - Maria Šarapovová (3-Rus.) 6:2, 6:4
Jelena Dementievová (5-Rus.) - Timea Bacsinszká (Švajč.) 4:6, 6:3, 6:3
Venus Williamsová (7-USA) - Anne Keothavongová (V. Brit.) 7:5, 6:2
Dinara Safinová (9-Rus.) - Su-wei Hsieh (Taiw.) 6:3, 6:2
Tamarine Tanasugarnová (Thaj.) - Vera Zvonarevová (13-Rus.) 7:6 (10), 4:6, 6:3
Viktoria Azarenková (16-Biel.) - Sorana Cirsteová (Rum.) 6:1, 6:3
Naďa Petrovová (21-Rus.) - Mara Santangelová (Tal.) 6:4, 7:5
Ai Sugijamová (Jap.) - Flavia Pennettová (22-Tal.) 7:6 (5), 2:6, 6:2
Šahar Peerová (24-Izr.) - Emilie Loitová (Fr.) 6:3, 6:4
Gisela Dulková (Arg.) - Lindsay Davenportová (25-USA) - bez boja, Davenportová nenastúpila pre zranenie pravého kolena
Šuai Peng (Čína) - Sybille Bammerová (26-Rak.) 7:6 (7), 4:6, 6:3
Caroline Wozniacká (31-Dán.) - Aleksandra Wozniaková (Kan.) 6:1, 6:1
María José Martínezová-Sánchezová (Šp.) - Sania Mirzová (32-India) 6:0, 4:6, 9:7
Marina Erakovicová (N. Zél.) - Julia Görgesová (Nem.) 6:2, 7:6 (5)

TLAK NA LAVIČKE

Majstrovstvá sveta - Praha (ČR)
ŽENY
do 48 kg: 3. Eva Svjanteková 100
do 52 kg: 8. Monika Gavorníková 90
MUŽI
do 60 kg: 3. Štefan Koľšovský 147,5

VOLEJBAL

Svetová liga - muži:
B-skupina:
Taliansko - Rusko 3:1 (25, 23, -24, 21) za 110 min

ZÁPASENIE

Majstrovstvá Európy kadetov vo voľnom aj grécko-rímskom štýle - Daugavpils (Lot.)

29,99
Perla červené ruže

Perla červené ruže

73,99
Elite červené ruže Grand

Elite červené ruže Grand

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk