Slovan s ďalšou prehrou v príprave. Nestačil na Kometu Brno

Hokejisti HC Slovan Bratislava prehrali v pondelňajšom prípravnom zápase na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu s českým majstrom HC Kometa Brno 1:5.

20.08.2018 19:44
hokej slovan čiliak Foto: ,
Bedřich Köhler (Brno) strieľa úvodný gól a vpravo brankár Marek Čiliak (HC Slovan) počas prípravného zápasu HC Slovan Bratislava - HC Kometa Brno.

Jediný gól účastníka KHL strelil tri sekundy pred koncom druhej tretiny český útočník Rudolf Červený, keď v oslabení znížil na 1:4. Za hostí sa dvakrát presadil 30-ročný kanadský útočník Peter Mueller, ktorý má na konte takmer 300 zápasov v zámorskej NHL.

Štyri góly inkasoval za necelých 21 minút brankár Jakub Štěpánek a už v 43. minúte prepustil miesto medzi žrďami Marekovi Čiliakovi, ktorý prišiel do Slovana práve z Brna.

Dvadsaťosemročný slovenský reprezentant inkasoval len raz.

KHL – príprava

HC Slovan Bratislava – HC Kometa Brno 1:5 (0:3, 1:1, 0:1)
Góly: 40. Červený (Schaus, Sukeľ) – 7. Horký (Nahodil, Hruška), 8. Süss (Novák), 14. Mueller, 21. Mueller (Zaťovič, Barinka), 52. Köhler (Barinka, Dočekal)

Viac na túto tému: #KHL #HC Slovan Bratislava #Kometa Brno