Poznáme kompletné súpisky tímov na Okolo Slovenska. Pod Tatry prídu hviezdy

Organizátori prestížnych cyklistických pretekov Okolo Slovenska zverejnili súpisky tímov, ktoré sa predstavia na podujatí (15.9. - 18.9.). Nechýbajú ani veľké mená.

08.09.2021 13:18

Deceuninck – Quick-Step – Belgicko (WT)

Deceuninck - Quick-Step
  • 1 STEIMLE Jannik
  • 2 HODEG Alvaro Jose
  • 3 KEISSE Iljo
  • 4 MORKOV Michael
  • 5 OSBORNE Jason
  • 6 STEELS Stijn
  • 7 VAN TRICHT Stan

Bora – hansgrohe – Nemecko (WT)

Bora - hansgrohe
  • 11 SAGAN Peter
  • 12 BAŠKA Erik
  • 13 BODNAR Maciej
  • 14 GAMPER Patrick
  • 15 OSS Daniel
  • 16 SAGAN Juraj
  • 17 WANDAHL Frederik

Team DSM – Nemecko (WT)

Team DSM
  • 21 HINDLEY Jai
  • 22 ANDERSEN Asbjorn
  • 23 BOL Cees
  • 24 PEDERSEN Casper
  • 25 HEINSCHKE Leon
  • 26 MAYRHOFER Marius
  • 27 WILKSCH Hannes

Astana – Premier Tech – Kazachstan (WT)

Astana - Premier Tech
  • 31 LUTSENKO Alexey
  • 32 BOARO Manuele
  • 33 BRUSSENSKIY Gleb
  • 34 FEDOROV Yevgeniy
  • 35 GRUZDEV Dmitriy
  • 36 MARTINELLI Davide
  • 37 ZAKHAROV Artyom

Israel Start-Up Nation – Izrael (WT)

Israel Start-Up Nation
  • 41 FROOME Chris
  • 42 BIERMANS Jenthe
  • 43 EINHORN Itamar
  • 44 HAGEN Carl Fredrik
  • 45 NIV Guy
  • 46 PICCOLI James
  • 47 VAHTRA Norman

Team Qhubeka Assos – Južná Afrika (WT)

Team Qhubeka Assos
  • 51 NIZZOLO Giacomo
  • 53 BROWN Connor
  • 54 LINDEMAN Bert-Jan
  • 55 PELUCCHI Matteo
  • 56 POZZOVIVO Domenico
  • 57 VACEK Karel

Team BikeExchange – Austrália (WT)

Team BikeExchange
  • 61 JENSEN Christopher
  • 62 BAUER Jack
  • 63 BEWLEY Samuel
  • 64 GRMAY Tsgabu
  • 65 GROVES Kaden
  • 66 HEPBURN Michael
  • 67 KONYCHEV Alexander

Dukla Banská Bystrica – Slovensko (CT)

Dukla Banská Bystrica
  • 71 KUBIŠ Lukáš
  • 72 TYBOR Patrik
  • 73 VANČO Tobias
  • 74 ROVDER Pavol
  • 75 FOLTÁN Adam
  • 76 ČANECKÝ Marek
  • 77 HARING Martin

Cycling Academy Trenčín – Slovensko (CT)

Cycling Academy Trenčín
  • 81 STÖHR Pavel
  • 82 STÖHR Jan
  • 83 LÍŠKA Andrej
  • 84 NAGY Simon
  • 85 FROLEK Ladislav
  • 86 KALOJÍROS Tomáš
  • 87 OROS Samuel

Slovenská reprezentácia – Slovensko (NT)

Slovenská reprezentácia
  • 91 LOHINSKÝ Filip
  • 92 NÔTA Štefan
  • 93 GAVENDA Martin
  • 94 MERTA Filip
  • 95 LAJCHA Juraj
  • 96 KAŠKO Dávid
  • 97 BÉREŠ Stanislav

Bardiani CSF Faizané – Taliansko (PT)

Bardiani CSF Faizané
  • 101 DALLA VALLE Nicolas
  • 102 FIORELLI Filippo
  • 103 LONARDI Giovanni
  • 104 MAESTRI Mirco
  • 105 MARENGO Umberto
  • 106 ZANONCELLO Enrico
  • 107 ZOCCARATO Samuele

Uno-X Pro Cycling Team – Nórsko (PT)

Uno-X Pro Cycling Team
  • 111 HOELGAARD Daniel
  • 112 TRÆEN Torstein
  • 113 SLEEN Torjus
  • 114 ANDERSEN Idar
  • 115 MADSEN Frederik
  • 116 SKAARSETH Iver
  • 117 HULGAARD Morten

Bingoal – Wallonie Bruxelles – Belgicko (PT)

Bingoal - Wallonie Bruxelles
  • 121 DE BIE Sean
  • 122 DUPONT Timothy
  • 123 MOLLY Kenny
  • 124 PEYSKENS Dimitri
  • 125 REX Laurenz
  • 126 VENNER Quentin
  • 127 BLOUWE Louis

Team Novo Nordisk – USA (PT)

Team Novo Nordisk
  • 131 PERON Andrea
  • 132 LOZANO RIBA David
  • 133 BRAND Sam
  • 134 HENTTALA Joonas
  • 135 BENHAMOUDA Mehdi
  • 136 BEHRINGER Oliver
  • 137 PHIPPEN Logan Lakota

Equipo Kern Pharma – Španielsko (PT)

Equipo Kern Pharma
  • 141 ARAIZ MICHEL Sergio
  • 142 CASTRILLO ZAPATER Jaime
  • 143 VAN DER TUUK Danny
  • 144 MENDEZ NOREA Daniel
  • 145 LOPEZ CARAVACA Jordi
  • 146 GARCIA PIERNA Raul
  • 147 ŘEPA Vojtech

Gazprom – RusVelo – Rusko (PT)

Gazprom - RusVelo
  • 151 KREUZIGER Roman
  • 152 NEKRASOV Denis
  • 153 KUZNETSOV Viacheslav
  • 154 CHERNETSKII Sergei
  • 155 STRAKHOV Dmitrii
  • 156 DVERSNES Fredrik
  • 157 LUNDER Eirik

Elkov – Kasper – Česko (CT)

Elkov - Kasper
  • 161 BÁRTA Jan
  • 162 KELEMEN Petr
  • 163 SCHLEGEL Michal
  • 164 KUKRLE Michael
  • 165 NEUMAN Dominik
  • 166 OTRUBA Jakub
  • 167 TOUPALÍK Adam

Adria Mobil – Slovinsko (CT)

Adria Mobil
  • 171 HOCEVAR Kristjan
  • 172 HORVAT Žiga
  • 173 JARC Aljaž
  • 174 COLNAR Aljaž
  • 175 PER David
  • 176 GLIVAR Gal
  • 177 MURN Boštjan

Cycling Team Friuli ASD – Taliansko (CT)

Cycling Team Friuli ASD
  • 181 AIMONETTO Pietro
  • 182 BURATTI Nicolo
  • 183 CARRETTA Riccardo
  • 184 MIHOLJEVIC Fran
  • 185 NESSLER Martin
  • 186 PETRELLI Gabriele
  • 187 PIETROBON Andrea

Maloja Pushbikers – Rakúsko (CT)

Maloja Pushbikers
  • 191 BICHLMANN Daniel
  • 192 DAVIS Corey
  • 193 HEMING Mik
  • 194 HORNSTEIN Tobias
  • 195 TAEBLING Paul
  • 196 TRETTWER Helmut
  • 197 WOLLENBERG Tim

Mazowsze Serce Polski – Poľsko (CT)

Mazowsze Serce Polski
  • 201 BANASZEK Alan
  • 202 BERNAS Pawel
  • 203 BOGUSLAWSKI Marceli
  • 204 BROZYNA Piotr
  • 205 KACZMAREK Jakub
  • 206 RAIM Mihkel
  • 207 STACHOWIAK Adam

Topforex – ATT Investments – Česko (CT)

Topforex – ATT Investments
  • 211 PETRUŠ Jirí
  • 212 KLABOUCH Petr
  • 213 FIALA Petr
  • 214 ŠTOČEK Matúš
  • 215 JAKOUBEK Tomáš
  • 216 BÁRTA Tomáš
  • 217 GAJDULA Marek
Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
debata chyba
Viac na túto tému: #Okolo Slovenska 2021