Saganov elitný domestik Oss: Peter nás inšpiruje a vytvára pozitívnu energiu

20.12.2018 13:24
Daniel Oss
Daniel Oss. Autor:

Peter Sagan vyhral tento rok sedem pretekov. Čo majú spoločné? Predovšetkým to, že po boku slovenskej hviezdy bol zakaždým jeho dvorný domestik Daniel Oss.

„Tento rok bol vážne skvelý. Páčil sa mi,“ komentoval udalosti posledných 12 mesiacov taliansky pretekár pre portál Cyclingnews.

„Azda najväčšiu radosť som mal z triumfu na Paríž-Roubaix, zeleného dresu na our, či našich prvých spoločných pretekov na Tour Down Under, kde Peter vyhral,“ nadchýnal sa počas prípravy na nasledujúcu sezónu, ktorú Bora-Hansgrohe absolvuje na španielskej Malorke.

Spolupráca Sagan-Oss funguje na jednotku. Je náhoda, že Saganove víťazstvá prišli vždy, keď bol na trati spolus s Ossom? „Možno nie,“ smeje sa skúsený Talian.

A potom dodal vážne. „Chcem dodať, že Peter vyhral, pretože je Peter. Je silný a okolo seba vytvára mnoho pozitívnej energie,“ poznamenal.

Oss pre Cyclingnew priznal, že pred začiatkom sezóny prišiel do Bory práve pre prítomnosť Petra Sagana. Podľa neho Slovák je pre svojich kolegov veľkou nšpiráciou a zároveň zárukou stability tímu.

„Zrejme to je všetko o dôvere. Páči sa mi, že či vyhrá, alebo prehrá, všetko rýchlo hodí za hlavu a sústredí sa na najbližšie preteky. Nie každý to dokáže,“ prezradil Oss.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Raga, @petosagan è dei nostri Guys, Peter is on board #DO #DanielOss #fuckoss

Príspevok, ktorý zdieľa Daniel Oss (@daniel87oss),

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Peter Sagan #Daniel Oss #Bora-Hansgrohe
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
599
Amore červené ruže 250

Amore červené ruže 250

18,99
Hnedý flower pot "S" červené ruže

Hnedý flower pot "S" červené ruže

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk