Ruská kráska odmietla úchyla. Za sex jej núkal státisíce

14.05.2020 20:09
daria 2
Daria Klišinová.

Sociálne siete sú skvelým nástrojom, ale niekedy aj nebezpečným miestom. Krásne ženy to na nich nemajú jednoduché. Stačí sa opýtať Darie Klišinovej.

Jedna z mála ruských atlétiek, ktorá pred vypuknutím pandémie koronavírusu, mohla pretekať v ruských farbách, patrí k najkrajším športovkyniam doma i vo svete.

10. Marina
		Anissinová,
		krasokorčuliarka.
9. Darja Klišinová,
		atlétka - skokanka do
		diaľky.
+7Anna Sidorovová,
		curlerka.

Blond vlasy, hnedé oči a vyšportované telo sú magnetom pre mužskú populáciu. Niektorí páni zvládajú strúhať komplimenty smerom k 29-ročnej skokanke do diaľky v rámci slušnosti, iní však zachádzajú naozaj ďaleko.

Jeden anonym jej na Instagrame ponúkol astronomickú čiastku za to, že mu bude pravidelne poskytovať sexuálne služby. Rodáčka z Tveru neverila vlastným očiam…

„Zamýšľala som sa nad tým, či som nejaká spoločníčka! Nezvyknem byť hrubá, ale tohto som okamžite poslala kade-ľahšie,“ priznala Klišinová.

Anonym sa však nedal a svoju ponuku viac konkretizoval…

„Hovoril mi, aby som to neodmietala, nakoľko nepoznám všetky podmienky. Tvrdil, že by mi dával 200-tisíc dolárov mesačne, ak by som to urobila,“ doplnila Klišinová.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Daria Klišinová #atletika
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku