18.02.2017 15:43

Keď prešla Petra Vlhová po slalome dlhou novinárskou zónou, čakal ju na jej konci otec Igor. Dcéru okamžite schmatol a zahalil do náručia.

Slovenky bez medaily. Vlhová skončila štvrtá, Velez-Zuzulová nedokončila

18.02.2017 10:33, aktualizované: 14:41

Slovenské reprezentanky si na MS v St. Moritzi medailu nevybojovali. Petra Vlhová skončila štvrtá, Veronika Velez-Zuzulová 2. kolo nedokončila.

Veronika Velez-Zuzulová

Trávim s ňou 250 dní v roku. Veronika mi je ako sestra, tvrdí Jakub Hudák

18.02.2017 10:00

Len málokto pozná jej telo lepšie ako on. Stará sa oň s maximálnou zodpovednosťou. Dbá na to, aby aj v pokročilom športovom veku poslúchalo a bolo schopné konkurovať špičke.

veronika velez-zuzulová, petra vlhová, lyžovanie, záhreb

NÁZOR: Deň D

18.02.2017 05:00

ADAM ZELINKA: Predstavte si: päť mesiacov - od júna do októbra - driete. Stekajú z vás litre potu. Deň čo deň naháňate kondíciu, cibríte techniku, zlepšujete myseľ.

Nervozita? Nebude väčšia ako v Jasnej, tvrdí Velez-Zuzulová

17.02.2017 23:00

Posledná šanca. No najväčšia. Veronika Velez-Zuzulová sa v sobotu naposledy predstaví na majstrovstvách sveta.

Andreas Žampa

Andreas Žampa: Riskoval som až príliš

17.02.2017 18:36

Zranený starší brat mu nosil lyže, on na nich bojoval na svahu. Andreas Žampa má za sebou štvrtú disciplínu na majstrovstvách sveta.

Esme McKinnonová

Prvú šampiónku zastavil pohrebný sprievod. Aj tak vyhrala

17.02.2017 18:24

Takmer polminútový rozdiel medzi víťazom a druhým. Šampionát, na ktorý história po šiestich rokoch zabudla, jeden bez snehu či mužský víťaz medzi ženami. MS v lyžovaní píšu dejiny už 87 rokov.

Veronika Velez-Zuzulová, Petra Vlhová

Obe Slovenky patria medzi ašpirantky na medaily, zhodujú sa odborníci

17.02.2017 16:46

Sobotňajší slalom žien bude z pohľadu slovenských fanúšikov najočakávanejšou súťažou na majstrovstvách sveta v alpskom lyžovaní vo švajčiarskom St. Moritzi.

Anastasia Kuzminová

Biatlonové MS: Nemky víťazkami pretekov štafiet, Slovenky 8.

17.02.2017 16:20

Nemecké biatlonistky Vanessa Hinzová, Maren Hammerschmidtová, Franziska Hildebrandová a Laura Dahlmeierová zvíťazili v piatkových pretekoch štafiet žien na 4x6 km na majstrovstvách sveta v rakúskom Hochfilzene.

semmering, veronika velez-zuzulová,

Šestnásťročný príbeh uzavrie Velez-Zuzulová v St. Moritzi

17.02.2017 13:41

Ak by sa dali všetky štarty Veroniky Velez-Zuzulovej na majstrovstvách sveta knižne dokopy, bol by z toho jeden silný lyžiarsky príbeh.

Marcel Hirscher

Hirscher vyhral obrovský slalom, Andreas Žampa po chybe 34.

17.02.2017 11:06, aktualizované: 14:33

Marcel Hirscher sa na štvrtý pokus dočkal titulu majstra sveta v obrovskom slalome. V St. Moritzi bol Rakúšan v súčte oboch kôl rýchlejší o 25 stotín sekundy od krajana Rolanda Leitingera.

Livio Magoni, Petra Vlhová

Vlhová: Keď je šťastný tréner, som šťastná i ja

17.02.2017 09:00

Keď prichádzala pred štyrmi rokmi na svoje premiérové majstrovstvá sveta do rakúskeho Schladmingu, sedemnásťročná tínedžerka len zbierala skúsenosti.

Lyžovanie Falat

Falat: Čakám na rok bez peňazí od rodičov

17.02.2017 06:00

Bojnický rodák zažiaril na majstrovstvách sveta v zjazdovom lyžovaní. Slovensku výrazne pomohol k zisku striebra z tímovej súťaže. V piatok sa predstaví v obrovskom slalome.

Lowell Bailey, biatlon

Bailey získal pre USA historické zlato v biatlone

16.02.2017 16:30, aktualizované: 16:50

Americký biatlonista Lowell Bailey aj zásluhou bezchybnej streľby veľmi nečakane zvíťazil vo vytrvalostných pretekoch na 20 km na majstrovstvách sveta v rakúskom Hochfilzene.

Kuzminová obetovala individuál pre štafetu a mass-štart

16.02.2017 12:01

Slovenská biatlonová reprezentantka Anastasia Kuzminová vypustila zo svojho programu stredajší "individuál" na 15 km na MS v rakúskom Hochfilzene.

Zlato pre Worleyovú, Vlhová vyrovnala osobné maximum

16.02.2017 11:26, aktualizované: 15:10

Petra Vlhová obsadila 8. miesto vo štvrtkovom obrovskom slalome žien na MS v zjazdovom lyžovaní vo švajčiarskom St. Moritzi.

Ján Garaj

Prvý tréner Vlhovej: Myšlienky nebalí do pozlátka. V jej duši drieme šampión

16.02.2017 08:00

Ujo Jano, inak ho ani neosloví. Je jej prvým lyžiarskym otcom. Poznajú sa pätnásť rokov, vypestovali si blízky vzťah.

Laura Dahlmeierová

Dahlmeierová vyhrala aj vytrvalostné preteky, Slovenky vzadu

15.02.2017 16:22, aktualizované: 17:20

Nemecká biatlonistka Laura Dahlmeierová s jednou trestnou minútou a s náskokom 24,7 sekundy zvíťazila v stredajších vytrvalostných pretekoch na 15 km na majstrovstvách sveta v rakúskom Hochfilzene (9. - 19. februára).

Odvážny žolík. Falata nevyplašil ani majster sveta

15.02.2017 10:00

Jeho úloha mala byť úplne iná: čakať za cieľovým priestorom a krajanom držať palce. Možno ich čo najhlasnejšie povzbudiť. Nič menej, nič viac.

Adam Žampa

Adam Žampa v eufórii, aj smútku - ukončil sezónu

14.02.2017 22:29

Slovenský reprezentant v zjazdovom lyžovaní Adam Žampa má po sezóne.

Tereza Jančová, Veronika Velez-Zuzulová, Petra Vlhová, Andreas Žampa, Matej Falat, Adam Žampa

Rajčan: Keď sa spojíme, sme schopní veľkých vecí

14.02.2017 17:56

Tak ako tisíce Slovákov, aj on strávil utorňajšie popoludnie pred televíznou obrazovkou. A prežíval silné emócie.

Tereza Jančová, Petra Vlhová, Veronika Velez-Zuzulová, Andreas Žampa, Adam Žampa, Matej Falat

Slováci strieborní. Ako keby sme získali zlato, tvrdí Zuzulová

14.02.2017 12:46, aktualizované: 16:53

Slovenskí reprezentanti senzačne vybojovali striebornú medailu v utorkovej tímovej súťaži na MS v alpskom lyžovaní vo švajčiarskom St. Moritzi.

Tri medaily i žiadna. Slováci útočia na historický úspech

14.02.2017 05:00

Počas celej sezóny sú predovšetkým súperky. Tentoraz si však budú navzájom držať palce. V hre bude spoločný záujem.

Ťažký žreb. Slováci nastúpia na úvod tímovej súťaže proti Nemcom

13.02.2017 19:50, aktualizované: 20:20

Súpermi reprezentantov Slovenska v úvodnom kole tímovej súťaže na MS v alpských lyžiarskych disciplínach vo švajčiarskom St. Moritzi budú Nemci.

Luca Ärni

Švajčiari majú tretie zlato, Ärni ovládol kombináciu

13.02.2017 12:18, aktualizované: 15:30

Švajčiarska zlatá žatva na svetovom šampionáte v alpských lyžiarskych disciplínach v St. Moritzi pokračuje. Luca Ärni sa stal majstrom sveta v alpskej kombinácii a získal už tretie zlato pre usporiadateľskú krajinu.

Bleskové správy
  • 16:40

Jo-Wilfried Tsonga sa stal víťazom turnaja ATP World Tour 250 v Marseille (dotácia 691 850 eur, tvrdý povrch Gerflor v hale). Vo finále si poradil s krajanom Lucasom Pouillem za 71 minút dvakrát 6:4.

• 16:00

Domáca hráčka Tímea Babosová sa stala víťazkou tenisového turnaja WTA v Budapešti (dotácia 250 000 USD, tvrdý povrch Rebound Ace v hale). Vo finále si poradila s Luciou Šafářovou 6:7 (4), 6:4, 6:3.

• 12:43

Filip Taragel obsadil skvelé desiate miesto v disciplíne scratch na 60 kôl (15 km) v pretekoch finálového 4. kola SP v dráhovej cyklistike v Los Angeles. Vybojoval si tak účasť na aprílových MS v Hongkongu.