Tenis

Norbert Gombos

Gombos bol proti favoritovi bez šance. Kyrgios vyhral za necelú hodinu

24.02.2017 15:28

Slovenský kvalifikant Norbert Gombos prehral za 58 minút 3:6, 3:6 s austrálskym obhajcom titulu Nickom Kyrgiosom.

Novak Djokovič

Manželka zotrela Djokoviča v priamom prenose

24.02.2017 10:45

Manželka Jelena v priamom prenose vyčítala srbskému tenistovi Novakovi Djokovičovi nezdvorilosť, keď si to uvedomila, stuhla.

Gombos posunul svoje maximum. Vo štvrťfinále ho čaká Kyrgios

23.02.2017 19:39, aktualizované: 23:17

Slovenský tenista Norbert Gombos zvíťazil 7:5, 3:6, 7:6 (5) nad domácim Nicolasom Mahutom v osemfinálovom 2. kole na turnaji ATP World Tour 250 v Marseille.

Roger Federer

Federer bude hrať ešte aspoň tri roky. Sľúbil sa Bazileju

22.02.2017 18:38

Švajčiarsky tenista Roger Federer ráta s tým, že bude hrať ešte minimálne v roku 2019.

Bernard Tomic

Nepoučiteľní Austrálčania! Aj Tomic odpochodoval zápas v Delray Beach

22.02.2017 16:40

Austrálčan Bernard Tomic pripomenul vlaňajší škandál krajana Nicka Kyrgiosa v Šanghaji.

Dominika Cibulková

Cibulková sa v Dubaji nerevanšovala Makarovovej za Melbourne

21.02.2017 12:19, aktualizované: 16:16

Dominika Cibulková nasadená ako tretia prehrala 2:6, 6:4, 2:6 s Ruskou Jekaterinou Makarovovou v 2. kole dvojhry na turnaji WTA Premier v Dubaji.

Všetci musíme byť trochu sebeckí, tvrdí Cibulková

20.02.2017 15:13

Slovenská tenistka Dominika Cibulková zastáva názor, že musí trvať na svojich prioritách, ak chce stúpať v renkingu.

Magdaléna Rybáriková.

Rybáriková: Koleno a zápästie držia, budem bojovať a tvrdo pracovať

20.02.2017 11:31

Magdaléna Rybáriková sa minulý týždeň vrátila po siedmich mesiacoch a dvoch operáciách do súťažného diania, inkriminované miesta sa neozvali.

Rekord sa zatiaľ nekoná. Cibulková skončila na rakete Češky Plíškovej

17.02.2017 21:02

Slovenská tenistka Dominika Cibulková prehrala s Češkou Karolínou Plíškovou za 113 minút 4:6, 6:4, 3:6 v semifinále na turnaji v katarskej Dauhe.

Martin Kližan

Obhajca Kližan v Rotterdame končí. Berdych mu vo štvrťfinále nedal šancu

17.02.2017 14:07

Slovenský tenista Martin Kližan prehral dvakrát 3:6 s Čechom Tomášom Berdychom vo štvrťfinále na turnaji ATP World Tour 500 v Rotterdame.

Cibulková cez svoju nočnú moru Stosurovú do semifinále

16.02.2017 16:20

Slovenská tenistka Dominika Cibulková prvý raz v kariére zvíťazila nad Austrálčankou Samanthou Stosurovou za 100 minút 7:5, 6:4 vo štvrťfinále na turnaji WTA v katarskej Dauhe.

Cibulková cez Pavľučenkovovú do štvrťfinále dvojhry v Dauhe

15.02.2017 16:30

Slovenská tenistka Dominika Cibulková nasadená ako tretia zvíťazila nad Ruskou Anastasiou Pavľučenkovovou za 137 minút 7:5, 2:6, 6:2.

Slovensko lyžovanie

NÁZOR: Striebro s cenou zlata

15.02.2017 08:00

ADAM ZELINKA: Keby sme mali spoločný tím, až vtedy by svet videl, čoho sme schopné.

Hantuchová

Pre Hantuchovú je vek len číslo. Stále má motiváciu

14.02.2017 19:00

Je známe, že kapitán fedcupového tímu Matej Lipták si s nominovaním hráčok na stretnutia dáva načas. Po úvodných dvojhrách proti Taliankam stavil na skúsenosť - a vyšlo mu to.

Cibulková: Som 100-percentne presvedčená, že môže ísť v renkingu ešte nahor

14.02.2017 13:25

Slovenská tenistka Dominika Cibulková neochvejne verí, že 5. priečka vo svetovom rebríčku vo dvojhre nemusí zostať jej maximom.

Slovensko, Pohár federácie

Súperom tenistiek v boji o svetovú skupinu bude Holandsko

14.02.2017 11:16, aktualizované: 14:04

Tenisové reprezentantky Holandska sa 22. - 23. apríla predstavia na Slovensku proti domácim hráčkam v play off o svetovú skupinu Pohára federácie 2018.

Hantuchová, Lipták, Kerberová

NÁZOR: Víťazný recept

13.02.2017 21:00

ADAM ZELINKA: Postupujte nasledovne: vezmite si hrniec dostatočne veľký na to, aby ste doň pohodlne pomestili všetky suroviny.

Lucie Šafářová

Hviezdna posila. Trnavský klub získal grandslamovú šampiónku Šafářovú

13.02.2017 20:50

Ženský tím EMPIRE Tennis Academy získal výraznú posilu.

Nemecko, tenistky, hymna

Ignorancia či úplné dno. Nemkám zaspievali na Havaji nacistickú hymnu

13.02.2017 19:46

Nemecké tenistky pred stretnutím prvého kola svetovej skupiny Pohára federácie proti USA nahnevala stará verzia hymny, ktorú predniesol spevák pri slávnostnom úvode na kurte.

Rebecca Šramková, Matej Lipták, Daniela Hantuchová

Šramková deptá súperky. Nadchla Hantuchovú

13.02.2017 17:34

Šanca na postup nebola veľká. Bez viacerých opôr odchádzali na Apeninský polostrov s drobnými ambíciami. Chceli domácim favoritkám čo najviac znepríjemniť postup.

Finále v Dauha môže Cibulkovej zabezpečiť rebríčkové maximum

13.02.2017 17:01

Slovenská tenistka Dominika Cibulková sa potrebuje dostať do finále tohtotýždňového turnaja v Dauhe, aby si mohla zlepšiť renkingový osobný rekord.

Žiadna kríza. Djokovič bude druhý raz otcom

13.02.2017 15:54

Srbský tenista Novak Djokovič a jeho manželka Jelena Rističová sa druhý raz stanú rodičmi, hlási web Blic, zdieľal to napríklad portál Alo.rs.

Kližanov voľný pád. Po turnaji v Sofii sa prepadol o 37 miest na 73. priečku

13.02.2017 12:08

Britský tenista Andy Murray pätnásty týždeň figuruje na čele svetového rebríčka ATP pre nasadzovanie vo dvojhre.

Sara Erraniová

Zrodila sa hviezda. Šramková pripravila Taliansku smutný deň

13.02.2017 11:14

Prečítajte si ohlasy médií na víkendové stretnutie Taliansko - Slovensko (2:3) v 1. kole II. svetovej skupiny Pohára federácie tenisových reprezentačných družstiev žien.

Rebecca Šramková

Skvelé! Šramková s Hantuchovou dotiahli Slovensko k postupu

12.02.2017 16:22, aktualizované: 18:50

Slovenské tenistky najmä zásluhou absolútnej debutantky v najcennejšom drese Rebeccy Šramkovej značne nečakane uspeli vo víkendovom stretnutí s domácimi Taliankami.

Bleskové správy
  • 21:51

Vedenie hokejového klubu zámorskej NHL St. Louis Blues sa dohodlo so švédskym útočníkom Patrikom Berglundom na predĺžení zmluvy o päť rokov.

• 18:20

Nemecká skokanka na lyžiach Carina Vogtová si vybojovala zlatú medailu v piatkovej individuálnej súťaži žien na majstrovstvách sveta v klasických lyžiarskych disciplínach vo fínskom Lahti.

• 15:30

Talianka Federica Brignoneová sa stala víťazkou alpskej kombinácie v pretekoch Svetového pohára alpských lyžiarok vo švajčiarskej Crans Montane.