Súťaž o vstupenky na FIA WTCC Majstrovstvá sveta cestovných automobilov

Okruhom Slovakia Ringu v Orechovej Potôni budú tento rok brázdiť vozidlá, ktoré majú svoj základ v bežne dostupných modeloch.

WTCC sa riadi princípom „real cars, real racing“. Výkonovo vyrovnané vozidlá zaručia divácky veľmi atraktívne preteky typu „nárazník na nárazníku“.

WTCC sa uskutoční na Okruhu Slovakia Ringu v termíne od 15. apríla do 17. apríla 2016. Pre jazdcov, medzi ktorými budú aj bývalí jazdci F1 je prichystaná rýchla a technicky náročná trať, ktorá sa postará o množstvo predbiehacích manévrov a kontaktov.

WTCC Slovakia Ring
WTCC Slovakia Ring
Autor: Slovakia Ring

Okrem WTCC je pripravené aj množstvo sprievodných sérií a taktiež aj zaujímavý program.

Zažite na vlastnej koži atmosféru WTCC aj s množstvom pretekárskych hviezd a zúčastnite sa súťaže o 5× dva lístky na toto jedinečné podujatie.

Stačí, ak správne odpoviete na nasledovnú súťažnú otázku:

Od ktorého roku existuje WTCC?

A) od 2005

B) od 1920

C) od 2016

Správnu odpoveď zasielajte do piatka 8. apríla 2016 do 12:00 na číslo 6663 v tvare:

PRAVDA(medzera)va­ša odpoveď(medze­ra)meno priezvisko

kde za:
vaša odpoveď dosadíte vami tipovanú odpoveď v tvare A, B alebo C
meno priezvisko dosadíte vaše meno a priezvisko

Žrebovať budeme zo všetkých SMS so správnou odpoveďou v piatok 8. apríla 2016 popoludní. Výhercov budeme kontaktovať telefonicky. Cena odpovednej SMS je 0,50 € s DPH. Službu technicky zabezpečuje A SMS, s. r. o.

Súťaž bola ukončená. Výhercov budeme kontaktovať.

Výhercovia

Peter Lilge, Martin; Zuzana Jedličková, Dubnica nad Váhom; Štefan Keckes, Farná; Tomáš Matušek; Bratislava; Lucia Pokusová, Nemečky
Bleskové správy
  • 18:47

    Ruského hokejistu Nikitu Kučerova vyhlásili za prvú hviezdu týždňa v NHL. Dvadsaťtriročný útočník Tampy Bay nazbieral v troch stretnutiach sedem bodov (5+2).

  • 18:37

    Český futbalista Tomáš Rosický už nezasiahne do súťažného diania v sezóne. Skúsený 36-ročný stredopoliar sa rozhodol operáciou vyriešiť vleklé problémy s achilovkou. O návrat na trávniky v drese pražskej Sparty sa bude usilovať na štarte nasledujúceho ročníka.

  • 16:43

    Macedónsky defenzívny stredopoliar Arijan Ademi dosiahol na Športovom arbitrážnom súde (CAS) skrátenie zákazu činnosti od Európskej futbalovej únie (UEFA) zo štyroch na dva roky.

Ďalšie bleskové správy »