BASKETBAL

NBA:
1. kolo play-off:
Východná konferencia:
Atlanta - Boston 80:87 (24:24, 20:17, 22:20, 14:26) - stav série 1:1
Chicago - Philadelphia 92:109 (28:25, 27:22, 14:36, 23:26) - stav série 1:1
Západná konferencia:
Los Angeles Lakers - Denver 104:100 (32:25, 23:23, 26:26, 23:26) - stav série 2:0

BEJZBAL

MLB:
Národná liga:
Washington - Arizona 1:5
Atlanta - Philadelphia 2:4
Cincinnati - Chicago Cubs - odložené
Houston - New York Mets 6:3
St. Louis - Pittsburgh 10:7
Colorado - Los Angeles Dodgers 6:7
San Diego - Milwaukee 2:0
San Francisco - Miami 1:2
Americká liga:
Detroit - Kansas City 9:3
New York Yankees - Baltimore 1:7
Toronto - Texas 8:7
Boston - Oakland 3:5
Tampa Bay - Seattle 3:1
Chicago White Sox - Cleveland 7:2
Los Angeles Angels - Minnesota 4:0

FLORBAL

Majstrovstvá sveta žien do 19 rokov - Nitra, A-divízia (ŠH Klokočina):
A-skupina: Švédsko - Švajčiarsko (11.30), Maďarsko - Slovensko (17.00)
B-skupina: Nórsko - Poľsko (14.15), Fínsko - Česko (19.45)

FUTBAL

Bannikov Cup - turnaj hráčov do 16 rokov - Ukrajina:
Česko "16" - Slovensko "16" (14.00, Obukhiv)

HOKEJ

NHL:
Semifinále play-off Východnej konferencie - 2. zápas:
Philadelphia - New Jersey 1:4 (1:0, 0:0, 0:4) - stav série 1:1  

PLÁŽOVÝ VOLEJBAL

World Tour Grand Slam - Šanghaj (Čína)

POZEMNÝ HOKEJ

Tretí kvalifikačný turnaj mužov a žien o účasť na OH 2012 - Kakamigahara (Jap.)

Predolympijský turnaj mužov a žien - Londýn (V. Brit.)

RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA

I. kvalifikačné preteky do reprezentačných družstiev SR seniorov a U23 - Račice (ČR):
finále K1 muži U23 (9.00), rozjazdy C1 muži na 200 m (9.55), rozjazdy K1 muži na 200 m (10.25), finále K1 ženy na 200 m (10.50), semifinále K1 muži na 200 m (11.55), finále K2 ženy na 200 m (13.00), finále K1 muži na 200 m (14.50), finále C1 na 200 m (15.00), finále K2 muži na 200 m (16.00)

SQUASH

Majstrovstvá Európy družstiev - Norimberg (Nem.)

STREĽBA

Svetový pohár - brokové zbrane - Lonato (Tal.)

Veľká cena oslobodenia - Plzeň (ČR)

TENIS

Extraliga SR družstiev mužov a žien:
MUŽI:
Semifinále:
TC Empire Trnava - Slávia Agrofert STU Bratislava 2:0
TK Slovan Bratislava - TK Ratufa Levice 
Skupina o 5. - 8. miesto:
TK Kúpele Piešťany - TC Draci Matúškovo 0:3
TK Slovan Galanta - TJ Slávia Právnik Bratislava 0:4 - TJ Slávia Právnik už má istotu víťazstva
ŽENY:
Semifinále:
TK Slovan Bratislava - Slávia Agrofert STU Bratislava 4:0 - obhajca titulu Slovan už má istotu víťazstva
(Romana Tabaková - Petra Uberalová 6:3, 2:6, 6:2, Kristína Kučová - Marta Šramková 6:3, 6:1, Michaela Hončová - Katarína Majorová 6:0, 6:0, Chantal Škamlová - Šarlota Česneková 6:2, 6:4)
TC Dixon Tenisia Banská Bystrica - TK Kúpele Piešťany 1:0
Skupina o 5. - 8. miesto:
TJ Slávia Právnik Bratislava - TK Nitra 0:4 - Nitra už má istotu víťazstva
TK Žilina - TK Tenkur Trenčín 2:1

Turnaj ATP World Tour 250 Estoril Open - Estoril (Portug.)

Turnaj ATP World Tour 250 Serbia Open - Belehrad (Srb.)

Turnaj ATP World Tour 250 BMW Open - Mníchov (Nem.)

Turnaj WTA Estoril International - Estoril (Šp.)

Turnaj WTA Budapest Grand Prix - Budapešť (Maď.)

VOLEJBAL

Extraliga žien - finále play-off - piaty zápas (hrá sa na 3 víťazstvá):
VK Doprastav Bratislava - VK Slávia EU Bratislava 3:1 (13, -18, 18, 26) - konečný výsledok série: 3:2
109 minút, rozhodovali: Juráček, M. Sarka, 900 divákov

Olympijský kvalifikačný turnaj žien Európskej zóny - Ankara (Tur.):
I. skupina: Turecko - Chorvátsko (18.00)
II. skupina: Holandsko - Srbsko (13.00), Rusko - Poľsko (15.30)

Bleskové správy
  • 10:17

    Bývalý slovenský reprezentant v hokeji Richard Zedník bude od polovice augusta pôsobiť vo funkcii asistenta hlavného trénera Miroslava Chudého v extraligovom klube HC'05 Banská Bystrica.

  • 10:17

    Bývalý slovenský reprezentant v hokeji Richard Zedník bude od polovice augusta pôsobiť vo funkcii asistenta hlavného trénera Miroslava Chudého v extraligovom klube HC'05 Banská Bystrica.

  • 09:11

    Slovenský reprezentant Jozef Metelka sa stal suverénnym víťazom časovky na pretekoch Svetového pohára v paracyklistike v španielskej Segovii. Metelka dominoval na 22 km dlhej trati v kategórii postihnutia MC4 (podkolenná amputácia).

Ďalšie bleskové správy »


Futbal, Fortuna liga - 3. kolo:

Pi19.30Senica - Žilina1:1
So18.30Ružomberok - D. Streda-:-
So19.00B. Bystrica - Myjava-:-
Ne17.30Košice - Zl. Moravce-:-
Ne17.30Trenčín - Podbrezová-:-