BASKETBAL

NBA
Indiana - Chicago 87:92 (24:32, 12:17, 23:18, 28:25)
Cleveland - Washington 85:96 (27:21, 18:28, 18:28, 22:19)
Orlando - Charlotte 102:95 (37:24, 20:23, 26:26, 19:22)
Oklahoma City - Denver 101:106 (30:36, 28:28, 24:16, 19:26)
Milwaukee - Philadelphia 85:90 (29:24, 21:21, 13:26, 22:19)
New York - Los Angeles Clippers 99:93 (24:19, 24:20, 26:27, 25:27)
Phoenix - San Antonio 106:110 (29:26, 24:32, 29:24, 24:28)

BEJZBAL

MLB
Americká liga:
Oakland - Chicago White Sox 5:4
Baltimore - Toronto 3:0
Cleveland - Kansas City 2:8
Detroit - Seattle 1:9
Tampa Bay - Los Angeles Angels 3:2
Texas - New York Yankees 7:3
Minnesota - Boston 6:7
Národná liga:
Pittsburgh - Colorado 1:2 (prvý zápas)
Pittsburgh - Colorado 5:1 (druhý zápas)
Milwaukee - Houston 5:7
Chicago Cubs - St. Louis 1:5
Arizona - Philadelphia 2:7
San Diego - Washington 2:7
New York Mets - Miami 5:1
Cincinnati - San Francisco 4:2
Los Angeles Dodgers - Atlanta 2:4

CURLING

Majstrovstvá sveta miešaných dvojíc - Erzurum (Tur.):
Slovensko - Nórsko 10:8 - po nadstavenom 9. ende

CYKLISTIKA

Okolo Romandie (Švaj.):
2. etapa (Montbéliard - Moutier, 149,1 km): 1. Jonathan Hivert (Fr.) Saur - Sojasun 3:48:11 h, 2. Rui Costa (Portug.) Movistar Team, 3. Luis Leon Sanchez (Šp.) Rabobank Cycling Team, 4. Gianni Meersman (Bel.) Lotto Belisol Team, 5. Ryder Hesjedal (Kan.) Garmin - Barracuda, 6. Giacomo Nizzolo (Tal.) Radioshack - Nissan, ... 62. Martin Velits (SR) Omega Pharma-Quickstep - všetci čas ako víťaz.

DŽUDO

Majstrovstvá Európy - Čeľabinsk (Rus.)

FUTBAL

22. ročník medzinárodného futbalového turnaja hráčov do 18 rokov Tipos Slovakia Cup (všetky zápasy od 11.00 h):
A-skupina:
Chorvátsko - Slovensko (Bánovce nad Bebravou)
Dánsko - Ukrajina (Stará Turá)
B-skupina:
Nórsko - Česko (Púchov)
Japonsko - Poľsko (Považská Bystrica)

Európska liga - semifinále - odvetné zápasy:
FC Valencia (Šp.) - Atlético Madrid (Šp.) 0:1 (0:0), prvý zápas: 2:4, do finále postúpilo Atlético Madrid
Athletic Bilbao (Šp.) - Sporting Lisabon (Portug.) 3:1 (2:1), prvý zápas: 1:2 - do finále postupuje Athletic Bilbao

HOKEJ

Play-off NHL:
Východná konferencia:
Boston - Washington 1:2 po predĺžení (0:1, 1:0, 0:0 - 0:1) - konečný výsledok série 3:4, Washington postúpil do semifinále Východnej konferencie
Góly: 35. Seguin (Boychuk, Ference) - 12. Hendricks (J. Carlson, Chimera), 63. Ward (Knuble)

Euro Hockey Tour - KAJOTbet Hockey Games:
Rusko - Fínsko 0:2 (0:0, 0:1, 0:1), Česko - Švédsko 5:3 (1:1, 2:2, 2:0)

PLÁŽOVÝ VOLEJBAL

Sanja Open - Sanja (Čína)

Myslowice Open - Myslowice (Poľ.)

POZEMNÝ HOKEJ

Tretí kvalifikačný turnaj mužov a žien o účasť na OH 2012 - Kakamigahara (Jap.)

STOLNÝ TENIS

ITTF World Tour - Chile Open - Santiago (Čile)

STREĽBA

Svetový pohár - guľové, vzduchové a brokové zbrane - Londýn (V. Brit.)
Športová puška 3x20, ženy (konečné poradie): 1. Barbara Englederová (Nem.) 686,1 bodu (586+100,1), 2. Stephanie Obermoserová (Rak.) 685,1 (583+102,1), 3. Du Li (Čína) 684,2 (584+100,2),...17. Daniela Pešková (SR) 575
Rýchlopalná pištoľ 2x30, muži (poradie po I. časť kvalifikácie): 1. Alexej Klimov (Rus.) 295, 2. Christian Reitz (Nem.) 294, 3. Emerson Duarte (Braz.) 293,...18. Lukáš Daniel (SR) 289
Trap, ženy (konečné poradie): 1. Fatima Galvezová (Šp.) 89 (69+20), 2. Jelena Tkačová (Rus.) 88 (69+19), 3 Kayle Browningová (USA) 86 (69+17), 4. Zuzana Štefečeková (SR) 83 (68+15). Muži (poradie po I. časti kvalifikácie - 75 terčov): 1. Massimo Fabbrizi (Tal.) 73, 2. Giovanni Černogoraz (Chor.) 73,...19. Mário Filipovič 70, 28. Erik Varga 69, 58. Marián Kovačócy (všetci SR) 66

TENIS

Turnaj ATP World Tour 500 Barcelona Open Banc Sabadell - Barcelona (Šp.):
Dvojhra - 3. kolo (osemfinále):
Rafael Nadal (Šp.-1) - Robert Farah (Kol.) 6:2, 6:3
Andy Murray (V. Brit.-2) - Santiago Giraldo (Kol.) 6:1, 6:2
David Ferrer (Šp.-3) - Albert Montanes (Šp.) 6:0, 6:2
Janko Tipsarevič (Srb.-5) - Frederico Gil (Portug.) 6:2, 6:2
Feliciano López (Šp.-7) - Jarkko Nieminen (Fín.) 6:3, 6:1
Kei Nišikori (Jap.-8) - Albert Ramos (Šp.-17) 7:6 (2), 6:3
Fernando Verdasco (Šp.-9) - Kevin Anderson (JAR-13) 6:4, 6:4
Milos Raonic (Kan.-11) - Nicolás Almagro (Šp.-6) 6:3, 6:3
Štvorhra - 2. kolo (osemfinále):
Marcel Granollers-Pujol, Marc López (Šp.) - František Čermák, Filip Polášek (ČR/SR-5) 7:6 (4), 6:3

Turnaj ATP World Tour 250 BRD Nastase Tiriac Trophy - Bukurešť (Rum.):
Dvojhra - 2. kolo (osemfinále):
Gilles Simon (Fr.-1) - Dudi Sela (Izr.) 6:4, 6:2
Matthias Bachinger (Nem.) - Viktor Troicki (Srb.-4) 6:3, 4:6, 7:6 (2)
Fabio Fognini (Tal.) - Marcos Baghdatis (Cyp.-5) 7:5, 7:6 (4)
Andreas Seppi (Tal.-6) - Cedrik-Marcel Stebe (Nem.) 6:2, 6:3
Lukasz Kubot (Poľ.-7) - Marius Copil (Rum.) 6:3, 6:3
Štvorhra - štvrťfinále:
Robert Lindstedt, Horia Tecau (Švéd./Rum.-1) - Michal Mertiňák, André Sá (SR/Braz.) 6:3, 6:2

Turnaj WTA Porsche Tennis Grand Prix - Stuttgart (Nem.):
Dvojhra - 2. kolo (osemfinále):
Viktoria Azarenková (Biel.-1) - Andrea Petkovicová (Nem.) 6:2, 4:4 - skreč
Petra Kvitová (ČR-3) - Francesca Schiavoneová (Tal.) 6:2, 6:2
Samantha Stosurová (Aus.-5) - Julia Görgesová (Nem.) 6:2, 2:6, 6:3
Angelique Kerberová (Nem.) - Caroline Wozniacka (Dán.-6) 6:1, 6:2
Mona Barthelová (Nem.) - Marion Bartoliová (Fr.-7) 6:3, 6:1
Na Li (Čína-8) - Akgul Amanmuradovová (Uzb.) 6:4, 6:4

Turnaj WTA Grand Prix de SAR La Princesse Lalla Meryem - Fés (Mar.):
Dvojhra - štvrťfinále:
Kiki Bertensová (Hol.) - Garbine Muguruzová-Blancová (Šp.) 6:1, 6:4
Mathilde Johanssonová (Fr.) - Petra Cetkovská (ČR-3) 6:3, 6:4
Laura Pousová-Tiová (Šp.) - Irina-Camelia Begová (Rum.) 6:4, 6:1
Simona Halepová (Rum.-5) - Anabel Medinová-Garriguesová (Šp.-1) 6:2, 6:1

VOLEJBAL

Extraliga žien - zápas o 3. miesto - tretí zápas (hrá sa na 3 víťazstvá):
VISTAreal Pezinok - VŠK Paneurópa Bratislava 3:2 (18, -18, 18, -19, 10) - stav série 2:1

Bleskové správy
  • 20:47

    Hokejisti HK Poprad sa v domácom prostredí stali víťazmi 67. ročníka turnaja o Tatranský pohár. V sobotňajšom priamom súboji o 1. miesto si poradili s výberom Slovensko "20" 3:2 po predĺžení.

  • 20:16

    Líbya nebude organizovať futbalový Africký pohár národov (APN) v roku 2017 kvôli bezpečnostným rizikám. Líbya už mala usporiadať APN v roku 2013, ale kvôli nepokojom dali tejto severoafrickej krajine ďalšie štyri roky na prípravu.

  • 19:43

    Svetový rekordér v šprintoch Usain Bolt vyhral stovku na 5. ročníku Memoriálu Kamily Skolimowskej vo Varšave časom 9,98 sekundy (protivietor 0,6 m/s) s náskokom 35 stotín pred krajanom Sheldonom Mitchellom. Pre 28-ročného Bolta to bola v tomto roku prvá stovka pod 10 sekúnd.

Ďalšie bleskové správy »


Futbal, Liga majstrov - prvý zápas play-off

St20.45Slovan - Borisov1:1


Futbal, EL - prvý zápas play-off

Št20.15Trnava - FC Zürich 1:3


Futbal, Fortuna liga - 7. kolo

Pi18.30Senica - Trenčín1:1
So18.30Ružomberok - Podbrezová2:0
So19.00B. Bystrica - D. Streda0:0
So19.30Myjava - Slovan2:1
So19.30Žilina - Zl. Moravce4:0
Ne16.00Košice - Trnava-:-