BASKETBAL

Extraliga mužov - o 3. miesto - tretí zápas (hrá sa na 2 víťazstvá):
BK Bemaco SPU Nitra - BK Iskra Svit 77:74 (17:24, 24:22, 18:15, 18:13) - konečný výsledok série: 2:1, Nitra získala bronzové medaily
Najviac bodov: Clemente 25 (5 trojok), Nuber 18, Majok 9 - J. Jefferson 29 (14 doskokov), Henderson 18, Berkis 17 (4 trojky)
TH: 19/12 - 25/16, fauly: 24 - 18, trojky: 11 - 4, rozhodovali: Šarišský, Fuska a Margala, 650 divákov

Extraliga žien - o 3. miesto - druhý zápas (hrá sa na 2 víťazstvá):
Dannax Sport Košice - ŠBK Šamorín 62:75 (17:17, 17:25, 13:14, 15:19) - konečný výsledok série 0:2, bronzové medaily získal Šamorín
Najviac bodov: Bálintová 18, Angelika Oravcová 9, Bartánusová 8 - Sujová 24, Talajková 17, Slamová a Robersonová po 12
TH: 18/11 - 21/19, fauly: 18 - 18 , trojky: 5 - 2 , rozhodovali: Pipíška, Szibilla a Mlynský, 300 divákov

NBA:

Miami - Chicago 83:72 (27:23, 15:17, 24:21, 17:11)
Detroit - Minnesota 80:91 (16:24, 15:25, 17:19, 32:23)
Indiana - Milwaukee 118:109 (34:29, 22:21, 33:28, 29:31)
New Orleans - Houston 105:99 pp (22:29, 21:22, 26:13, 18:23 - 18:12)
Phoenix - Los Angeles Clippers 93:90 (27:29, 19:16, 23:26, 24:19)

FUTBAL

Corgoň liga - 28. kolo:
MŠK Žilina - FC Spartak Trnava 1:0

HÁDZANÁ

TIPOS extraliga mužov - semifinále play-off - prvý zápas (hrá sa na 3 víťazstvá):
HC Štart Nové Zámky - HC Sporta Hlohovec 25:30 (15:9) - stav série 0:1
Najviac gólov: Kurka 6, Mikéci a Rábek obaja 4/1 - Mazúr 6, Tallo 5, F. Zaťko 5/5
Pok. hody: 2/2 - 5/5, vylúčení: 2 - 6, rozhodovali: Brunovský a Čanda, 1000 divákov
zápas o 5. - 8. miesto - prvý zápas (hrá sa na odvetu):
ŠKP Bratislava - MŠK Považská Bystrica 26:26 (10:12)
Najviac gólov: Pupik 9, Volentics a Slaninka po 6 - Vallo 8, Firit 7, Adamčík 6
Pok. hody: 3/0 - 1/1, vylúčení: 4 - 6, rozhodovali: Sivák a Dvorský, 200 divákov

HOKEJ

Prípravný zápas - Bratislava (ZŠ O. Nepelu):
Slovensko - Česko 2:3 na samostatné nájazdy

Majstrovstvá sveta hráčov do 18 rokov - Brno, Znojmo (ČR):
SEMIFINÁLE (Brno)
Švédsko - Fínsko 7:3 (1:1, 2:2, 4:0), Švédsko postúpilo do finále
USA - Kanada 2:1 (1:1, 0:0, 1:0), USA postúpili do finále
O ZÁCHRANU (Znojmo)
Česko - Lotyšsko 7:4 (2:1, 4:1, 1:2) - Česko sa zachránilo v elitnej kategórii, Lotyšsko zostúpilo do nižšej divízie
Švajčiarsko - Dánsko 2:1 (1:0, 1:0, 0:1) - Švajčiarsko sa zachránilo v elitnej kategórii, Dánsko zostúpilo do nižšej divízie

NHL - 1. kolo play-off

VÝCHODNÁ KONFERENCIA
Washington - Boston 2:1 (1:1, 1:0, 0:0) - stav série: 2:2
New Jersey - Florida 4:0 (0:0, 1:0, 3:0) - stav série: 2:2

ZÁPADNÁ KONFERENCIA
Chicago - Phoenix 2:3 po predĺžení (0:0, 0:0, 2:2 - 0:1) - stav série: 1:3
San Jose - St. Louis 1:2 (0:1, 0:0, 1:1) - stav série: 1:3

TENIS

Turnaj ATP World Tour Masters 1000 Rolex - Monte Carlo (Mon.)
Dvojhra - štvrťfinále:
Novak Djokovič (Srb.-1) - Robin Haase (Hol.) 6:4, 6:2
Rafael Nadal (Šp.-2) - Stanislas Wawrinka (Švaj.) 7:5, 6:4
Tomáš Berdych (ČR-6) - Andy Murray (V. Brit.-3) 6:7 (4), 6:2, 6:3
Gilles Simon (Fr.-9) - Jo-Wilfried Tsonga (Fr.-4) 7:5, 6:4

VOLEJBAL

Extraliga mužov - finále - tretí zápas (hrá sa na 4 víťazstvá):
VK Chemes Humenné - Volley Team UNICEF Bratislava (18.00) - stav série 1:1
zápas o 5. miesto - odveta:
VK Ekonóm SPU Nitra - VK Mirad PU Prešov (18.00) - prvý zápas 3:0

ZÁPASENIE

Turnaj kvalifikácie o postup na OH 2012 - Sofia (Bul.)

muži (poradie po kvalifikácii): 1. Lee Dae-mjung (Kór. rep.) 591 bodov, 2. Kai Jahnsson (Fín.) 588, 3. Vladimir Isakov (Rus.) 588,...19. Ján Fabo 579, 44. Pavol Kopp 571, 59. Juraj Tužinský (všetci SR) 568
Bleskové správy
  • 20:28

    Hokejisti Slovana Bratislava zvíťazili v piatkovom prípravnom zápase v Brezne nad HC ´05 Banská Bystrica 4:1 a po majstrovských Košiciach zdolali aj ďalšieho účastníka Tipsport extraligy.

  • 19:02

    Nová akvizícia anglického futbalového klubu Manchester United Marcos Rojo neabsolvuje v nedeľu svoj debut v drese "červených diablov".

  • 16:35

    Dvojica jazdcov tímu Mercedes Nico Rosberg a Lewis Hamilton dominovala a obsadila prvé dve miesta v piatkových oboch tréningoch pred nedeľňajšou Veľkou cenou Belgicka formuly 1.

Ďalšie bleskové správy »


Futbal, Liga majstrov - prvý zápas play-off

St20.45Slovan - Borisov1:1


Futbal, EL - prvý zápas play-off

Št20.15Trnava - FC Zürich 1:3


Futbal, Fortuna liga - 7. kolo

Pi18.30Senica - Trenčín1:1
So18.30Ružomberok - Podbrezová-:-
So19.00B. Bystrica - D. Streda-:-
So19.30Myjava - Slovan-:-
So19.30Žilina - Zl. Moravce-:-
Ne16.00Košice - Trnava-:-