BASKETBAL

Extraliga mužov - o 3. miesto - tretí zápas (hrá sa na 2 víťazstvá):
BK Bemaco SPU Nitra - BK Iskra Svit 77:74 (17:24, 24:22, 18:15, 18:13) - konečný výsledok série: 2:1, Nitra získala bronzové medaily
Najviac bodov: Clemente 25 (5 trojok), Nuber 18, Majok 9 - J. Jefferson 29 (14 doskokov), Henderson 18, Berkis 17 (4 trojky)
TH: 19/12 - 25/16, fauly: 24 - 18, trojky: 11 - 4, rozhodovali: Šarišský, Fuska a Margala, 650 divákov

Extraliga žien - o 3. miesto - druhý zápas (hrá sa na 2 víťazstvá):
Dannax Sport Košice - ŠBK Šamorín 62:75 (17:17, 17:25, 13:14, 15:19) - konečný výsledok série 0:2, bronzové medaily získal Šamorín
Najviac bodov: Bálintová 18, Angelika Oravcová 9, Bartánusová 8 - Sujová 24, Talajková 17, Slamová a Robersonová po 12
TH: 18/11 - 21/19, fauly: 18 - 18 , trojky: 5 - 2 , rozhodovali: Pipíška, Szibilla a Mlynský, 300 divákov

NBA:

Miami - Chicago 83:72 (27:23, 15:17, 24:21, 17:11)
Detroit - Minnesota 80:91 (16:24, 15:25, 17:19, 32:23)
Indiana - Milwaukee 118:109 (34:29, 22:21, 33:28, 29:31)
New Orleans - Houston 105:99 pp (22:29, 21:22, 26:13, 18:23 - 18:12)
Phoenix - Los Angeles Clippers 93:90 (27:29, 19:16, 23:26, 24:19)

FUTBAL

Corgoň liga - 28. kolo:
MŠK Žilina - FC Spartak Trnava 1:0

HÁDZANÁ

TIPOS extraliga mužov - semifinále play-off - prvý zápas (hrá sa na 3 víťazstvá):
HC Štart Nové Zámky - HC Sporta Hlohovec 25:30 (15:9) - stav série 0:1
Najviac gólov: Kurka 6, Mikéci a Rábek obaja 4/1 - Mazúr 6, Tallo 5, F. Zaťko 5/5
Pok. hody: 2/2 - 5/5, vylúčení: 2 - 6, rozhodovali: Brunovský a Čanda, 1000 divákov
zápas o 5. - 8. miesto - prvý zápas (hrá sa na odvetu):
ŠKP Bratislava - MŠK Považská Bystrica 26:26 (10:12)
Najviac gólov: Pupik 9, Volentics a Slaninka po 6 - Vallo 8, Firit 7, Adamčík 6
Pok. hody: 3/0 - 1/1, vylúčení: 4 - 6, rozhodovali: Sivák a Dvorský, 200 divákov

HOKEJ

Prípravný zápas - Bratislava (ZŠ O. Nepelu):
Slovensko - Česko 2:3 na samostatné nájazdy

Majstrovstvá sveta hráčov do 18 rokov - Brno, Znojmo (ČR):
SEMIFINÁLE (Brno)
Švédsko - Fínsko 7:3 (1:1, 2:2, 4:0), Švédsko postúpilo do finále
USA - Kanada 2:1 (1:1, 0:0, 1:0), USA postúpili do finále
O ZÁCHRANU (Znojmo)
Česko - Lotyšsko 7:4 (2:1, 4:1, 1:2) - Česko sa zachránilo v elitnej kategórii, Lotyšsko zostúpilo do nižšej divízie
Švajčiarsko - Dánsko 2:1 (1:0, 1:0, 0:1) - Švajčiarsko sa zachránilo v elitnej kategórii, Dánsko zostúpilo do nižšej divízie

NHL - 1. kolo play-off

VÝCHODNÁ KONFERENCIA
Washington - Boston 2:1 (1:1, 1:0, 0:0) - stav série: 2:2
New Jersey - Florida 4:0 (0:0, 1:0, 3:0) - stav série: 2:2

ZÁPADNÁ KONFERENCIA
Chicago - Phoenix 2:3 po predĺžení (0:0, 0:0, 2:2 - 0:1) - stav série: 1:3
San Jose - St. Louis 1:2 (0:1, 0:0, 1:1) - stav série: 1:3

TENIS

Turnaj ATP World Tour Masters 1000 Rolex - Monte Carlo (Mon.)
Dvojhra - štvrťfinále:
Novak Djokovič (Srb.-1) - Robin Haase (Hol.) 6:4, 6:2
Rafael Nadal (Šp.-2) - Stanislas Wawrinka (Švaj.) 7:5, 6:4
Tomáš Berdych (ČR-6) - Andy Murray (V. Brit.-3) 6:7 (4), 6:2, 6:3
Gilles Simon (Fr.-9) - Jo-Wilfried Tsonga (Fr.-4) 7:5, 6:4

VOLEJBAL

Extraliga mužov - finále - tretí zápas (hrá sa na 4 víťazstvá):
VK Chemes Humenné - Volley Team UNICEF Bratislava (18.00) - stav série 1:1
zápas o 5. miesto - odveta:
VK Ekonóm SPU Nitra - VK Mirad PU Prešov (18.00) - prvý zápas 3:0

ZÁPASENIE

Turnaj kvalifikácie o postup na OH 2012 - Sofia (Bul.)

muži (poradie po kvalifikácii): 1. Lee Dae-mjung (Kór. rep.) 591 bodov, 2. Kai Jahnsson (Fín.) 588, 3. Vladimir Isakov (Rus.) 588,...19. Ján Fabo 579, 44. Pavol Kopp 571, 59. Juraj Tužinský (všetci SR) 568
Bleskové správy
  • 20:51

    Hádzanárom Tatrana Prešov sa vzdialila vidina účasti v skupinovej fáze Pohára EHF mužov. V prvom zápase 3. kvalifikačného kola podľahli na palubovke MT Melsungen sedemgólovým rozdielom 24:31 (11:17).

  • 17:13

    Mexický jazdec Sergio Pérez naďalej bude pôsobiť v motoristickej formule 1 v tíme Force India.

  • 13:36

    Slovenský reprezentant v alpskom lyžovaní Adam Žampa nedokončil druhé kolo sobotňajšieho slalomu Európskeho pohára vo fínskom Levi. Po prvej jazde figuroval na solídnej 12. priečke.

Ďalšie bleskové správy »
Piatok
21.11.
Sobota
22.11.
Nedeľa
23.11.
Pondelok
24.11.


Hokej - extraliga, 25. kolo

Št17.30Martin - Orange 203:0
Št17.30B. Bystrica - Skalica8:4
Pi17.00Poprad - Košice0:1
Pi17.30Trenčín - Nitra4:7
Pi17.30Martin - Zvolen3:8
Pi18.00Piešťany - Žilina3:2sn


Hokej - KHL

Št18.30Riga - Slovan1:0sn


Futbal - Fortuna liga, 18. kolo

Pi18.30Zl. Moravce - Žilina1:6
So13.00Trnava - Košice3:1
So13.00Podbrezová - Ružomberok1:2
So16:30D.Streda - B. Bystrica0:0
So17.30Trenčín - Senica3:1
Ne18.00Slovan - Myjava-:-