ATLETIKA

65. ročník Národného behu Devín - Bratislava (10.00)

Maratóny - Paríž, Viedeň, Rotterdam (Hol.), Miláno (Tal.)

BASKETBAL

NBA
L A Clippers - Golden State 112:104 (35:23, 24:35, 27:24, 26:22)
Washington - Cleveland 89:98 (22:22, 21:28, 28:23, 18:25)
New Jersey - Boston 82:94 (28:22, 20:26, 13:26, 21:20)
Memphis - Utah 103:98 (28:30, 22:21, 20:25, 33:22)
Minnesota - Oklahoma City 110:115 (31:34, 27:25, 22:27, 30:29)
Milwaukee - Indiana 99:105 (27:27, 21:32, 30:21, 21:25)
San Antonio - Phoenix 105:91 (35:13, 27:25, 22:27, 21:26)

CYKLISTIKA

Preteky Amstel Gold Race - Maastricht (Hol.)

DOSTIHY

Veľká aprílová cena - Bratislava (14.00)

FUTBAL

II. liga - 25. kolo:
FC Petržalka 1898 - MFK Dubnica (10.30
ŠK SFM Senec - MFK Ružomberok "B" (17.30)

III. liga - skupina Západ - 21. kolo:
Spartak Trnava "B" - FC Nitra juniori (10.30
ŠK Slovan Bratislava juniori - FK Slovan Nemšová (15.30)
Spartak Vráble - FC ŠTK 1914 Šamorín (15.30)

skupina Východ - 23. kolo:
FK Bodva Moldava nad Bodvou "B" - TJ Sokol Dolná Ždaňa (15.30)
MFK Košice "B" - MFK Goral Stará Ľubovňa (15.30)
1. FC Tatran Prešov juniori - ŠK Kremnička (15.30)

HÁDZANÁ

I. liga mužov - 20. kolo:
Považská Bystrica "B" - ŠKP B Pezinok (15.00)

I. liga žien - 17. kolo:
Topoľčany - Nesvady (11.30)

SEHA League - Turnaj Final Four - Záhreb (Chor.)
Finále (18.00), o 3. miesto (15.30)

HOKEJ

A-skupina I. divízie majstrovstiev sveta hráčov do 18 rokov - Piešťany:
Taliansko - Japonsko (12.00), Slovinsko - Nórsko (15.30), Slovensko - Francúzsko (19.00)

Play-out Severozápadnej divízie MHL:
Junosť Minsk - Tatranskí vlci (12.00)

A-skupina I. divízie majstrovstiev sveta - Ľubľana (Slovin.)

B-skupina I. divízie majstrovstiev sveta - Krynica (Poľ.)

B-skupina I. divízie majstrovstiev sveta hráčov do 20 rokov - Székesfehérvár (Maď.)

A-skupina II. divízie majstrovstiev sveta - Reykjavik (Isl.)

B-skupina I. divízie majstrovstiev sveta žien - Hull (V. Brit.)

III. divízia majstrovstiev sveta - Erzurum (Tur.)

Majstrovstvá sveta hráčov do 18 rokov - Brno, Znojmo (ČR):
A-skupina (Brno): Dánsko - USA (14.00)
B-skupina (Znojmo): Lotyšsko - Švédsko (18.00)

KARATE

Veľká cena Slovenska (Grand Prix Slovakia) - medzinárodný turnaj mužov, žien a juniorov - Bratislava (Hant aréna, 9.00)

KULTURISTIKA

Majstrovstvá SR v kulturistike a klasickej kulturistike mužov - Košice (Infinity aréna, 14.00 súťaž, 19.30 h exhibícia)

MOTORIZMUS

Medzinárodné majstrovstvá SR v country crosse - Ladzany (13.00)

Veľká cena Číny:
Poradie:
1. Nico Rosberg (Nem.) Mercedes 1:36:26,929, 2. Jenson Button (V.Brit.) McLaren +20,626, 3. Lewis Hamilton (V.Brit.) McLaren +26,012, 4. Mark Webber (Aus.) RedBull - Renault +27,924, 5. Sebastian Vettel (Nem.) RedBull - Renault +30,483, 6. Romain Grosjean (Fra.) Lotus - Renault +31,491, 7. Bruno Senna (Bra.) Williams - Renault +34,597, 8. Pastor Maldonado (Ven.) Williams - Renault +35,643, 9. Fernando Alonso (Šp.) Ferrari +37,256, 10. Kamui Kobajaši (Jap.) Sauber - Ferrari +38,720
Poradie po troch pretekoch:
1. Lewis Hamilton (V.Brit.) McLaren 45 bodov, 2. Jenson Button (V.Brit.) McLaren, 43 3. Fernando Alonso (Šp.) Ferrari 37, 4. Mark Webber (Aus.) Red Bull 36, 5. Sebastian Vettel (Nem.) Red Bull 28, 6. Nico Rosberg (Nem.) Mercedes GP 25, 7. Sergio Perez (Mex.) Sauber 22, 8. Kimi Räikkönen (Fín.) Renault 16, 9. Bruno Senna (Braz.) Williams 14, 10. Kamui Kobajaši (Jap.) Sauber 9
Poradie v Pohári konštruktérov:
1. McLaren - Mercedes 88, 2. RedBull - Renault 64, 3. Ferrari 37, 4. Sauber - Ferrari 31, 5. Lotus - Renault 24, 6. Williams - Renault 18 7. Force India - Mercedes 9, 8. Toro Rosso - Ferrari 9, 9. Mercedes 1, 10. Marussia - Cosworth 0

PLÁVANIE

Cena Popradu - Poprad (9.00)

STREĽBA

Extraliga - brokové zbrane - Sielnica (8.00)

ŠP. AEROBIK

Medzinárodné majstrovstvá Slovenska - 13. ročník Slovak Aerobic Open - Nové Zámky (ŠH Milénium, 14.00 h finále)

TENIS

Turnaj ATP World Tour 250 US Men´s Clay Court Championship - Houston (USA)

Turnaj ATP World Tour 250 Grand Prix II. - Casablanca (Mar.)

Turnaj WTA Barcelona Ladies Open - Barcelona (Šp.)

Turnaj WTA e-Boks Sony Ericsson Open - Kodaň (Dán.)

TRIATLON

Majstrovstvá sveta - II. kolo - Sydney (Aus.)

VESLOVANIE

Medzinárodná regata Croatia Open - Záhreb (Chor.)

VODNÝ ZJAZD

II. a III. kolo Slovenského pohára - Vlkanová (10.00, 12.00)

VOLEJBAL

Turnaj D-skupiny kvalifikácie majstrovstiev Európy junioriek 2012 v Turecku - Bardejov:
Holandsko - Azerbajdžan (15.00), Bulharsko - Švajčiarsko (17.30), Rakúsko - Slovensko (20.00)

Turnaj D-skupiny kvalifikácie majstrovstiev Európy juniorov 2012 - Ankara (Tur.):
Rakúsko - Lotyšsko (13.00), Slovensko - Portugalsko (15.30), Turecko - Nemecko (18.00)

VZPIERANIE

ME mužov a žien + kvalifikácia na OH 2012 - Antalya (Tur.):

ženy nad 75 kg, muži nad 105 kg

Bleskové správy
  • 19:13

    Tréner Jürgen Klopp videl posledných 70 stretnutí Cira Immobileho, ktorý v lete prestúpil z FC Turín do Borussie Dortmund. Taliansky futbalista tvrdí, že toľko zápasov nevidel ani jeho vlastný otec.

  • 18:34

    Koncom júla sa vedeniu hokejového klubu HK Nitra podarilo vyrovnať hráčom všetky dlžoby z minulej sezóny.

  • 17:30

    Čiernohorský basketbalový rozohrávač Goran Bulatovič bude v kariére pod slovenskými košmi pokračovať v Spišskej Novej Vsi. V minulej sezóne pôsobil tento 184 cm vysoký rozohrávač v Interi Bratislava.

Ďalšie bleskové správy »
Utorok
29.07.
Streda
30.07.
Štvrtok
31.07.
Piatok
01.08.


Futbal, Európske poháre

Ut20.15Slovan - Šeriff Tiraspoľ2:1
Št19.00Trenčín . Hull City-:-
Št20.45St.Johnstone - Trnava -:-