Ostatné športy

Derek Carr

V NFL sa na Štedrý deň lámali kosti

25.12.2016 19:14

Traja hráči elitnej ligy amerického futbalu NFL utrpeli pri zápasoch na Štedrý deň vážne zranenia.

atletika, doping

Na polmaratóne v Egmonde zaujímavý duel pohlaví. Ženy odštartujú skôr

24.12.2016 15:08

Organizátori polmaratónu v holandskom Egmonde pripravili na 8. Január 2017 zaujímavý experiment. Ženy vyštartujú o 9:17 min skôr ako muži, čo je presne hodnota rozdielu traťových rekordov v oboch kategóriách.

Vladimir Putin

Putin: Nikdy sme nepodporovali doping!

24.12.2016 12:38

Ruský prezident Vladimir Putin počas veľkej tlačovej konferencie vyhlásil, že v krajine nikdy neexistoval štátom podporovaný dopingový systém.

Peter Sagan

Sagan má zdravý sedliacky rozum. A Bore to veľmi pomáha, tvrdí König

23.12.2016 17:00

Český cyklista Leopold König, tímový kolega Slováka Petra Sagan v tíme Bora, poskytol Mladej Fronte rozhovor, v ktorom sa niekoľkokrát pochvalne vyjadril na adresu 26-ročného Slováka.

športovec roka 2016, matej tóth

Od hokeja k olympijskému zlatu v chôdzi. Tóth je skromný šampión

22.12.2016 23:00

Majstrovstvá sveta v Pekingu 2015. Olympijské hry 2016. Atlét a najnovšie aj slovenský Športovec roka 2016. Všetko malo jediného víťaza - Mateja Tótha.

Denis Myšák, Erik Vlček, Juraj Tarr, Tibor Linka

Napísali rozprávkový príbeh. So strieborným koncom

22.12.2016 22:50

Dvaja talentovaní mladíci. Dvaja ostrieľaní veteráni ovenčení množstvom úspechov. Štyri výrazné individuality.

Peter Sagan, Matej Tóth, Dominika Cibulková, športovec roka

Športovcom roka je Matej Tóth! Divácku anketu ovládol Sagan

22.12.2016 19:50, aktualizované: 23:30

Titul slovenský Športovec roka 2016 v tradičnej ankete Klubu športových redaktorov Slovenského syndikátu novinárov získal olympijský šampión v chôdzi na 50 km Matej Tóth.

Joshua Breazeale

Kličko a Joshua prilákali za päť dní až 50 000 ľudí

21.12.2016 14:26

Len päť dní boli v predaji vstupenky na boxerský súboj ťažkej kategórie medzi Ukrajincom Vladimirom Kličkom a Britom Anthonym Joshuom a už sa ich predalo 50 000.

Jozef Metelka

Metelka má ponuku reprezentovať Anglicko. Uvažuje o tom

21.12.2016 06:00

Úspešný slovenský reprezentant Jozef Metelka, ktorý v tomto roku získal dve zlaté medaily na paralympijských hrách v Riu de Janeiro na cyklistickej dráhe, dlhodobo žije v Anglicku.

Matej Spišiak

Tóth má pred sebou tri-štyri roky kariéry. A ďalšie medaily, verí jeho tréner

19.12.2016 14:28

Spolupráca Mateja Tótha s Matejom Spišiakom priniesla za tri roky tri cenné kovy z vrcholných podujatí. Príde v roku 2017 štvrtý?

Mária Mračnová

Mračnová: Tóth s Lomnickým sú dôkazom progresu

19.12.2016 10:28

Na svojom konte má bronzovú medailu z majstrovstiev Európy v Aténach 1969 v skoku do výšky, dva centimetre ju delili od bronzu z olympiády v Montreale 1976.

Bernard Hopkins

Veterán Hopkins v poslednom súboji kariéry vypadol z ringu

18.12.2016 10:40

Lúčenie s úspešnou profesionálnou kariérou sa skončilo pre 51-ročného amerického boxera Bernarda Hopkinsa krutou prehrou.

Alexander Povetkin

Ďalší dopingový nález. Povetkinov duel v Jekaterinburgu zrušili

17.12.2016 12:23

Ruský profesionálny boxer Alexander Povetkin neprešiel druhýkrát v tomto roku dopingovou kontrolou.

Andrea Podmaníková

Andrea Podmaníková chce do špičky. Pomôže jej kouč Moravcovej?

17.12.2016 11:00

Na premiérovom svetovom šampionáte zaknihovala Andrea Podmaníková najväčší úspech doterajšej kariéry.

OH 2016: TB po príchode vodných slalomárov

Najlepšími vodnými slalomármi sú zlatí Škantárovci

16.12.2016 21:02

Dve olympijské medaily, totálna dominancia na ME v Liptovskom Mikuláši i víťazstvo vo Svetovom pohári.

Richard Nagy

Višňovský s Tatarom splnili Nagyovi detský sen

16.12.2016 17:22

Na finále v obľúbenej polohovke mu nechýbalo veľa. Richard Nagy veľmi chcel na svetovom šampionáte v krátkom bazéne doplávať až do finále 400 metrov polohové preteky.

Imrich Bugár

Imrich Bugár: Tóth si zlato zaslúžil. Mrzí ma, že ho nemám aj ja

16.12.2016 10:00

Jeho výkony vzbudzovali v minulom storočí rešpekt. Svetový i európsky šampión a strieborný olympijský medailista v hode diskom Imrich Bugár (61) vstúpil do Siene slávy slovenskej atletiky.

Matej Tóth

Matej Tóth je piaty raz víťazom ankety Atlét roka

14.12.2016 18:00

V ankete Atlét roka 2016 jasne zvíťazil olympijský víťaz v chôdzi na 50 km z Ria de Janeiro Matej Tóth, pre ktorého je to už piaty triumf v kariére.

paralympiáda, poh 2016, rio

Brazílčania dlhujú paralympionikom takmer 4 milióny dolárov

14.12.2016 13:41

Takmer štyri mesiace po skončení olympijských hier v Riu de Janeiro organizátori stále nesplatili všetky dlhy, vrátane sumy 3,7 milióna dolárov Medzinárodnému paralympijskému výboru.

Rusko, doping, olympijské kruhy

Rusi kryli nevidiacich vzpieračov či 15-ročného atléta z Krymu

13.12.2016 10:38

Ak prvej správe vyšetrovateľa ruských dopingových podvodov Richarda McLarena vyčítali nedostatok dôkazov, druhý diel ponúkol detailný opis.

Jelena Isinbajevová, Vladimir Putin

Isinbajevová: Rusko je otvorené svetu. Musia nás vrátiť do hry!

12.12.2016 16:10

Jelena Isinbajevová žiada urobiť hrubú čiaru za dopingovou minulosťou ruských atlétov.

Iveta Putalová

Volko zo Stavbára do HNTN, za Putalovú chceli 10 000 eur

12.12.2016 10:41

Organizačná komisia SAZ sa v jesennom termíne zaoberala 82 žiadosťami o prestup. Schválila 72, zamietla 6 a 4 vôbec neprerokovala.

Katinka Hosszúová

Hosszúová pridala siedme zlato a stala sa najúspešnejším plavcom na MS

12.12.2016 07:48

Katinka Hosszúová bola so siedmimi zlatými a dvoma striebornými medailami najúspešnejšou plavkyňou na 13. majstrovstvách sveta v krátkom bazéne v kanadskom Windsore.

florbal, gól

Drámu rozhodol Dudovič, florbalisti obsadili v Rige 9. miesto

10.12.2016 21:07, aktualizované: 21:49

Slovenskí florbaloví reprezentanti zvíťazili vo svojom záverečnom vystúpení na MS 2016 v Rige (3. - 11. decembra).

Nagy do finále nepostúpil, ušlo mu o vyše sekundu

10.12.2016 18:47

Richard Nagy skončil desiaty vo svojej najsilnejšej disciplíne 400 m polohové preteky na MS v plávaní v krátkom bazéne v kanadskom Windsore.

Bleskové správy
  • 21:51

Vedenie hokejového klubu zámorskej NHL St. Louis Blues sa dohodlo so švédskym útočníkom Patrikom Berglundom na predĺžení zmluvy o päť rokov.

• 18:20

Nemecká skokanka na lyžiach Carina Vogtová si vybojovala zlatú medailu v piatkovej individuálnej súťaži žien na majstrovstvách sveta v klasických lyžiarskych disciplínach vo fínskom Lahti.

• 15:30

Talianka Federica Brignoneová sa stala víťazkou alpskej kombinácie v pretekoch Svetového pohára alpských lyžiarok vo švajčiarskej Crans Montane.