Po Bradyho drese pátra už aj viceguvernér Texasu

Do riešenia záhady okolo ukradnutého dresu Toma Bradyho z nedeľňajšieho Super Bowlu v americkom futbale sa zapojil aj zástupca guvernéra štátu Texas Dan Patrick.

Tom Brady
Tom Brady.
Autor: ,

Republikánsky politik nechce pripustiť, aby udalosť poškodila zvládnutú organizáciu veľkého finále NFL v Houstone, ktoré prinieslo strhujúci športový zážitok. Prvý raz v dejinách zápasu sa predlžovalo a ofenzíva New England Patriots vedená rozohrávačom Bradym v ňom dokonala obrat skóre proti Atlante Falcons (34:28).

Čítajte viac

Najužitočnejší hráč Super Bowlu LI po zápase zistil, že mu zo šatne NRG Stadium zmizol víťazný dres s číslom 12. Nadobudol presvedčenie, že ho niekto ukradol. Mestská polícia krádež vyšetruje. „Ktokoľvek ho zobral, nech ho vráti, pretože texaskí rangeri sú mu na stope,“ vyhlásil Patrick a dodal, že „história si nesmie houstonský Super Bowl pamätať ako ten, po ktorom niekto ukradol Bradyho dres“.

Tom Brady je po nedeľňajšom triumfe nad Atlantou jediným quarterbackom v histórii Super Bowlu s piatimi titulmi šampióna NFL, spomedzi všetkých ostatných hráčov má na konte rovnaký počet iba Charles Haley. Ocenenie MVP finále získal už štvrtý raz.

Dobrý anjel

DOBRÝ ANJEL - nezisková organizácia

27.03.2017 00:02

Systém, ktorý pravidelnými mesačnými finančnými príspevkami pomáha rodinám s deťmi, kde je niekto chorý na rakovinu, alebo dieťa trpí na inú zákernú diagnózu.

SOLAR Hvezdáreň Senec

SOLAR Hvezdáreň Senec

26.03.2017 23:52

Astronomické združenie SOLAR Hvezdáreň Senec.

Rusko, prehliadka, vrtuľník

Nehodu vojenského vrtuľníka na Ukrajine neprežilo 5 ľudí

26.03.2017 21:42

Životy piatich ľudí si vyžiadala nehoda vrtuľníka ukrajinskej armády, ktorý sa zrútil blízko vojnovej oblasti na východe Ukrajiny.

Bojko Borisov

V odhadoch výsledkov bulharských volieb vedie GERB

26.03.2017 20:18

Najlepší výsledok v predčasných parlamentných voľbách v Bulharsku dosiahla podľa prvých odhadov stredopravicová strana Občania za európsky rozvoj Bulharska.

Bleskové správy
  • 22:11

    Danny Blind už nie je trénerom holandskej futbalovej reprezentácie. Rozhodnutie o ukončení spolupráce oznámil riadiaci orgán tamojšieho futbalu v nedeľu.

  • 18:53

    Dvoch ruských fanúšikov hospitalizovali v srbskom Belehrade po tom, ako ich v sobotu neznámi útočníci dobodali po skončení prípravného zápasu medzi tamojším futbalovým klubom Crvena zvezda a Lokomotivom Moskva (2:1).

  • 16:09

    Tereza Jančová a Andres Žampa sa stali majstrami Slovenska v obrovskom slalome v nedeľňajších pretekoch na zjazdovke Furkota v Štrbskom Plese.

Ďalšie bleskové správy »