Po Bradyho drese pátra už aj viceguvernér Texasu

Do riešenia záhady okolo ukradnutého dresu Toma Bradyho z nedeľňajšieho Super Bowlu v americkom futbale sa zapojil aj zástupca guvernéra štátu Texas Dan Patrick.

Tom Brady
Tom Brady.
Autor: ,

Republikánsky politik nechce pripustiť, aby udalosť poškodila zvládnutú organizáciu veľkého finále NFL v Houstone, ktoré prinieslo strhujúci športový zážitok. Prvý raz v dejinách zápasu sa predlžovalo a ofenzíva New England Patriots vedená rozohrávačom Bradym v ňom dokonala obrat skóre proti Atlante Falcons (34:28).

Čítajte viac

Najužitočnejší hráč Super Bowlu LI po zápase zistil, že mu zo šatne NRG Stadium zmizol víťazný dres s číslom 12. Nadobudol presvedčenie, že ho niekto ukradol. Mestská polícia krádež vyšetruje. „Ktokoľvek ho zobral, nech ho vráti, pretože texaskí rangeri sú mu na stope,“ vyhlásil Patrick a dodal, že „história si nesmie houstonský Super Bowl pamätať ako ten, po ktorom niekto ukradol Bradyho dres“.

Tom Brady je po nedeľňajšom triumfe nad Atlantou jediným quarterbackom v histórii Super Bowlu s piatimi titulmi šampióna NFL, spomedzi všetkých ostatných hráčov má na konte rovnaký počet iba Charles Haley. Ocenenie MVP finále získal už štvrtý raz.

nôž, vražda, vrah, smrť, obeť, rezanie, útok, čepeľ

V penzióne pri Martine našli mŕtveho Bratislavčana

26.02.2017 16:31

Polícia vyšetruje smrť 40-ročného Bratislavčana, ktorého našli v sobotu ráno zraneného v penzióne v obci Bystrička (okr. Martin).

Samsung, Jay Y. Lee

Vedenie Samsungu ponúklo rezignáciu

26.02.2017 16:00

Technologický svetový gigant Samsung sa zmieta v korupčnom škandále, do ktorej je zapletená aj prezidentka Južnej Kórey.

euro, bankovky, mince, peniaze

Niektorí ľudia prestali platiť fakúry za elektrinu

26.02.2017 15:32

Kauza s cenami energií priniesla so sebou ďalší problém so zhoršenou platobnou disciplínou odberateľov elektriny.

Nemcov, Boris Nemcov, demonštrácia, protest,

V Moskve uctilo pamiatku zavraždeného Nemcova až 15-tisíc ľudí

26.02.2017 15:09

Pochodu pri príležitosti druhého výročia vraždy ruského opozičného politika Borisa Nemcova sa podľa organizátorov v centre Moskvy zišlo okolo 15 000 ľudí.

Bleskové správy
  • 16:40

    Jo-Wilfried Tsonga sa stal víťazom turnaja ATP World Tour 250 v Marseille (dotácia 691 850 eur, tvrdý povrch Gerflor v hale). Vo finále si poradil s krajanom Lucasom Pouillem za 71 minút dvakrát 6:4.

  • 16:00

    Domáca hráčka Tímea Babosová sa stala víťazkou tenisového turnaja WTA v Budapešti (dotácia 250 000 USD, tvrdý povrch Rebound Ace v hale). Vo finále si poradila s Luciou Šafářovou 6:7 (4), 6:4, 6:3.

  • 12:43

    Filip Taragel obsadil skvelé desiate miesto v disciplíne scratch na 60 kôl (15 km) v pretekoch finálového 4. kola SP v dráhovej cyklistike v Los Angeles. Vybojoval si tak účasť na aprílových MS v Hongkongu.

Ďalšie bleskové správy »