Kalendár
19.04.
20.04.
21.04.
22.04.
23.04.
24.04.
25.04.
26.04.
27.04.
28.04.
BASKETBAL
Slovenská basketbalová liga mužov – 1. kolo
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves – KB Košice 54:91
BC Prievidza – MBK Rieker Com Therm Komárno 84:75
BK Levickí Patrioti – MBK SPU Nitra 86:57
Extraliga žien – 5. kolo
BK ŠKP 08 Banská Bystrica – BK Slovan Bratislava 65:73
Piešťanské Čajky – MBK Ružomberok 53:47
FUTBAL: Fortuna liga – jesenná časť ročníka 2015/2016 – 12. kolo
MFK Skalica – MFK Ružomberok 0:1
FC Spartak Trnava – Spartak Myjava 2:1
MŠK Žilina – ŽP Šport Podbrezová 1:3
AS Trenčín – MFK Zemplín Michalovce 2:0
FUTBAL
Doxxbet II. liga – skupina západ – 11. kolo
FK Dukla Banská Bystrica – AFC Nové Mesto nad Váhom 1:0
FK Slovan Duslo Šaľa – FC Nitra 1:2
Doxxbet II. liga – skupina východ – 11. kolo
OFK Teplička nad Váhom – FC VSS Košice 0:1
FK Spišská Nová Ves – 1. FC Tatran Prešov 2:3
FK Haniska – Partizán Bardejov 1:0
FK Poprad – MFK Lokomotíva Zvolen 1:2
HÁDZANÁ
Extraliga – muži – 5. kolo
HKM Šaľa – Slovan Modra 38:22
KRASOKORČUĽOVANIE
23. ročník Memoriálu Ondreja Nepelu
Ženy – konečné poradie po voľnom programe: 1. Jevgenija Medvedevová 183,94 b., 2. Anna Pogorilá 178,05, 3. Maria Artemievová (všetky Rus.) 177,21, … 9. Nicole Rajičová 155,96, 15. Alexandra Hagarová 118,08, 17. Bronislava Dobiášová (všetky SR) 107,78
Tanečné páry – konečné poradie po voľnom tanci: 1. Piper Gillesová, Paul Poirier (Kan.) 159,14 b., 2. Penny Coomesová, Nicholas Buckland (V. Brit.) 156,22, 3. Maia Shibutaniová, Alex Shibutani (USA) 154,34, 4. Federica Testová, Lukáš Csölley (SR) 138,66
Muži – konečné poradie po voľnom programe: 1. Jason Brown (USA) 239,37 b., 2. Michail Koľada 229,59, 3. Gordej Gorškov (obaja Rus.) 223,25, … 12. Michael Neuman 131,63, 14. Marco Klepoch 126,16, 16. Jakub Kršňák (všetci SR) 99,66
VODNÉ PÓLO
Extraliga mužov – 1. kolo
ŠKP Modrí Draci Košice-Staré Mesto – ČH Hornets Košice 9:11
Pirana SC Topoľčany – KVP Nováky 4:24
KVP Komárno – Slávia UK Bratislava 5:9
VOLEJBAL
Extraliga žien – 2. kolo
COP Nitra – TJ TU Slávia Zvolen 3:0
KV MŠK Oktan Kežmarok – Volley project UKF Nitra 2:3
VK Slávia EU Bratislava – SVK DDK-LED Senica 3:0
Dobré zo Slovenska Prešov – VTC Pezinok 2:3