Kalendár
23.03.
24.03.
25.03.
26.03.
27.03.
28.03.
29.03.
30.03.
31.03.
01.04.
ATLETIKA
Beh 2 míle Bratislava – 11. kolo (10.00)
Maratón – New York (USA)
BASKETBAL
Slovenská basketbalová liga – muži – 9. kolo:
BK Inter Incheba Bratislava – VŠEMvs Karlovka Bratislava (Hant aréna, 18.00)
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves – ŠKP Banská Bystrica (18.00)
DŽUDO
Turnaj Grand Prix – Abú Zabí (SAE)
FUTBAL
Fortuna liga – jesenná časť ročníka 2014/15 – 16. kolo:
ŽP Šport Podbrezová – FC Spartak Trnava (13.30)
ŠK Slovan Bratislava – MFK Košice (16.30)
MŠK Žilina – FK Dukla Banská Bystrica (19.00)
II. liga – západ – jesenná časť ročníka 2014/15 – 15. kolo:
ŠK Slovan Bratislava juniori – MFK Dubnica nad Váhom (10.30)
II. liga – východ – jesenná časť ročníka 2014/15 – 15. kolo:
FC Lokomotíva Košice – MFK Tatran Liptovský Mikuláš (13.30)
Slavoj Trebišov – FK Bodva Moldava nad Bodvou (13.30)
HÁDZANÁ
WHIL – 8. kolo – predohrávka:
Bemaco Prešov – DHK Baník Most (16.00)
WHIL – 6. kolo:
DHC Slavia Praha – DHK Zora Olomouc (18.00)
I. liga žien – 6. kolo:
Michalovce juniorky – Hlohovec (17.00)
Nesvady – Močenok (18.00)
I. liga žien – 7. kolo – predohrávka:
Bernolákova Košice – Hlohovec (9.00)
HOKEJ
Kontinentálna hokejová liga (KHL):
HC Slovan Bratislava – Admiral Vladivostok (17.00)
Tipsport extraliga – 20. kolo:
HK Nitra – ŠHK 37 Piešťany (17.00)
HC Košice – MHC Mountfield Martin (17.00)
HC '05 Banská Bystrica – Dukla Trenčín (17.00)
HK 36 Hant Skalica – HKM Zvolen (17.00)
HK Poprad – MsHK DOXXbet Žilina (17.00)
World U-17 Hockey Challenge – Sarnia-Lambton (Kan.):
Kanada červený tím – Slovensko
MOTORIZMUS
Veľká cena USA F1 – Austin (USA), 21.00
PLÁVANIE
Svetový pohár v krátkom bazéne – Singapur
STOLNÝ TENIS
Slovak Cadet Open – Bratislava (9.00, Národné stolnotenisové centrum, Černockého)
TENIS
Turnaj ATP World Tour Masters 1000 BNP Paribas – Paríž – Bercy (Fr.)
Turnaj WTA Garanti Koza Tournament of Champions – Sofia (Bul.)
TRIATLON
Svetový pohár – 9. kolo – Tchong-čong (Kór. rep.)
VOLEJBAL
Extraliga mužov – 11. kolo:
VK MIRAD PU Prešov – VK Ekonóm SPU Nitra (16.00)
TJ Spartak Myjava – VKM Stará Ľubovňa (17.00)
VK Slávia Svidník – VK KDS Šport Košice (17.00)
Spartak VKP Komárno – COP Trenčín (18.00)
ŠK Chemes Humenné – VK Prievidza (18.00)
VZPIERANIE
Majstrovstvá Európy juniorov a do 23 rokov – Limassol (Cyp.)