Kalendár
22.03.
23.03.
24.03.
25.03.
26.03.
27.03.
28.03.
29.03.
30.03.
31.03.
ATLETIKA
UCM Night Run vol.2 – Trnava (19.00)
Beh okolo Dulova
muži (5000 m) – absolútne poradie: 1. Branislav Šarkan 15:02 min, 2. Jakub Benko (obaja MKŠS – AK Kysucké Nové Mesto) 15:18, 3. Ján Križák (AŠK Grafobal Skalica) 15:24
ženy (2500 m) – absolútne poradie: 1. Nikola Štefundová (AK MŠK Kysucké Nové Mesto) 8:18, 2. Katarína Paulínyová (Salomon) 8:43, 3. Lýdia Drahovská (ŠBR Piešťany) 8:47
BASKETBAL-NBA
Prípravné zápasy
Cleveland – Chicago 107:98
Washington – New Orleans 84:88
Atlanta – Charlotte 117:114 po predĺžení
Brooklyn – Philadelphia 99:88
New York Knicks – Milwaukee 107:120
Dallas – Memphis 108:103
San Antonio – Sacramento 106:99
FUTBAL
Liga majstrov – skupinová fáza – 3. kolo:
E-skupina:
CSKA Moskva (Rus.) – Manchester City (Angl.) /18.00/
AS Rím (Tal.) – Bayern Mníchov (Nem.) /20.45/
F-skupina:
APOEL Nikózia (Cyp.) – Paríž Saint-Germain (Fr.) /20.45/
FC Barcelona (Šp.) – Ajax Amsterdam (Hol.) /20.45/
G-skupina:
Schalke 04 Gelsenkirchen (Nem.) – Sporting Lisabon (Portug.) /20.45/
FC Chelsea (Angl.) – NK Maribor (Slovin.) /20.45/
H-skupina:
BATE Borisov (Biel.) – Šachtar Doneck (Ukr.) /20.45/
FC Porto (Portug.) – Athletic Bilbao (Šp.) /20.45/
Slovnaft Cup – 4. kolo (hrá sa na jeden zápas):
Partizán Bardejov – FK Dukla Banská Bystrica (14.30)
HÁDZANÁ
Extraliga mužov – 10. kolo:
1. MHK Košice – Tatran Prešov (18.00)
HOKEJ
Tipsport extraliga – 2. kolo – dohrávka:
HC '05 Banská Bystrica – Dukla Trenčín (Brezno, 17.30)
Tipsport extraliga – 15. kolo:
HK Orange 20 – HC Košice (Bratislava-Ružinov, 17.30)
I. liga – 7. kolo:
SR „18“ – HK Trnava (Liptovský Mikuláš, 17.00)
STOLNÝ TENIS
Superliga žien – 3. kolo:
C-skupina: MSK Malacky (SR) – Chorvátsko „21“ /18.00/
Superliga mužov – 3. kolo:
A-skupina: SK Vydrany (SR) – Rakúsko „21“ /18.00/
C-skupina: NTK Kema Puconci (Slovin.) – Slovensko „21“ /17.00/
STREĽBA
Finále Svetového pohára – Gabala (Azerb.)
TENIS
WTA Finals – Singapur:
Biela skupina:
Maria Šarapovová (Rus.-2) – Caroline Wozniacka (Dán.-8) / začiatok o 13.30
Petra Kvitová (ČR-3) – Agnieszka Radwanská (Poľ.-6) / začiatok približne po 15.00
Turnaj ATP World Tour 500 Swiss Indoors Basel – Bazilej (Švaj.)
Turnaj ATP World Tour 500 Valencia Open – Valencia (Šp.)