Kalendár
22.03.
23.03.
24.03.
25.03.
26.03.
27.03.
28.03.
29.03.
30.03.
31.03.
ATLETIKA
Podtatranská pätnástka – Východná (10.00)
Beh Margecian – Margecany (14.15)
Výškarský míting – Eberstadt (Nem.)
Míting Diamantovej ligy – Birmingham (V. Brit.)
Skolimowskej memoriál – Varšava (Poľ.)
BASKETBAL
Kvalifikácia ME 2015 mužov:
F-skupina: Slovensko – Lotyšsko (Pezinok, 18.00)
BEDMINTON
Victor Slovak Open – Trenčín (10.00)
CYKLISTIKA
Preteky World Tour – Vuelta a Espaňa (Šp.):
2. etapa: Algreciras – San Fernando (174,4 km)
Preteky World Tour – Vattenfall Cyclassics (Nem.)
DOSTIHY
Náhradný dostihový deň za zrušený 13. míting sezóny – Závodisko Bratislava – Starý háj (14.00)
FUTBAL
Fortuna liga – jesenná časť ročníka 2014/15 – 7. kolo:
MFK Košice – FC Spartak Trnava (16.00)
II. liga – západ – jesenná časť ročníka 2014/15 – 5. kolo:
MŠK Žilina „B“ – MFK Dubnica nad Váhom (10.30)
ŠK Slovan Bratislava juniori – FC Spartak Trnava juniori (10.30)
FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa – FK Slovan Duslo Šaľa (16.00)
II. liga – východ – jesenná časť ročníka 2014/15 – 5. kolo:
Slavoj Trebišov – FK Poprad (16.00)
FC Lokomotíva Košice – FK Bodva Moldava nad Bodvou (16.00)
Majstrovstvá sveta hráčok do 20 rokov – Kanada:
o 3. miesto: KĽDR – Francúzsko (22.00)
HÁDZANÁ
ME hráčov do 18 rokov v Poľsku
HOKEJ
Liga majstrov – 2. kolo:
D-skupina: PSG Zlín (ČR) – Djurgaarden Hockey (Švéd.)
F-skupina: TPS Turku (Fín.) – HC Pardubice (ČR), HC Linköping (Švéd.) – Südtirol Bolzano (Tal.)
G-skupina: KalPa Kuopio (Fín.) – Adler Mannheim (Nem.), Växjö Lakers (Švéd.) – Sparta Praha (ČR)
I-skupina: JYP Jyväskylä (Fín.) – Kloten Flyers (Švaj.), HV71 (Švéd.) – Red Bull Salzburg (Rak.)
K-skupina: Hamburg Freezers (Nem.) – Lukko Rauma (Fín.), Nottingham Panthers (V. Brit.) – Lulea Hockey (Švéd.)
HORSKÁ CYKLISTIKA
Svetový pohár – Méribel (Fr.) – zjazd, šprint, cross country
JAZDECTVO
Svetové jazdecké hry – Caen (Fr.)
LETNÝ BIATLON
Majstrovstvá sveta – Ťumen (Rus.):
stíhacie preteky junioriek (9.30), stíhacie preteky juniorov (10.30), stíhacie preteky žien (13.00), stíhacie preteky mužov (14.00)
MOTORIZMUS
Medzinárodné majstrovstvá Slovenska v endure a country crosse – Púchov (9.00)
Blancpain GT Series a Veľká cena Slovenska – Slovakia Ring – Orechová Potôň (od 8.00)
Rely Nemecka – Trier (Nem.)
Veľká cena Belgicka F1 – Spa-Francorchamps (Bel., 14.00)
OLYMPIJSKÉ
Olympijské hry mládeže – Nanking (Čína):
Program Slovákov
Atletika: guľa dievčat – B-finále (4.15), A-finále (14.25) /Patrícia Slošárová/
Box: chlapci do 56 kg – vyraďovacie súboje (8.00, Michal Takács)
Kanoistika: paralelný šprint (Jakub Grigar /K1 chlapcov/, Marko Mirgorodský /C1 chlapcov/, Michaela Haššová /K1 dievčat/) – štvrťfinále, semifinále a finále (9.00)
Lukostreľba: olympijský luk – vyraďovacie súboje miešaných dvojíc (3.30, Boris Baláž), olympijský luk – súboje o medaily miešaných dvojíc, olympijský luk – vyraďovacie súboje jednotlivcov (8.30, Boris Baláž)
Športová gymnastika: finále jednotlivých náradí – preskok, bradlá, hrazda (13.00, Igor Takáč)
PLÁVANIE
Majstrovstvá Európy v dlhom bazéne – Berlín (Nem.):
rozplavby 9.30, semifinále a finále 16.00 – 400 m v. sp. Ž, 400 m pol. pret. M, štafety 4×100 m pol. pret. Ž, 4×100 m pol. pret. M
PLÁŽOVÝ VOLEJBAL
Grand Slam Svetovej série – Stare Jablonki (Poľ.)
SKOKY DO VODY
Majstrovstvá Európy – Berlín (Nem.)
SOFTBAL
Majstrovstvá sveta žien – Haarlem (Hol.)
STOLNÝ TENIS
ITTF World Tour – Belarus Open – Minsk (Biel.)
STREĽBA
Majstrovstvá Slovenska – guľové zbrane – Domaniža (8.30)
TRIATLON
Svetová séria – 7. kolo – Štokholm (Švéd.)
VESLOVANIE
Majstrovstvá sveta – Amsterdam (Hol.)
VODNÉ PÓLO
Svetový pohár mužov – Almaty (Kaz.)
Majstrovstvá Európy hráčov do 19 rokov – Tbilisi (Gruz.) – B-skupina:
Maďarsko – Slovensko (10.20)
VOLEJBAL
Majstrovstvá Európy žien do 19 rokov – Estónsko a Fínsko
World Grand Prix žien – Finálový turnaj I. skupiny – Tokio (Jap.):
Čína – Rusko (5.20), Belgicko – Turecko (8.00), Brazília – Japonsko (12.05)