Bleskové správy

26. 02. 2017

16:40

Jo-Wilfried Tsonga sa stal víťazom turnaja ATP World Tour 250 v Marseille (dotácia 691 850 eur, tvrdý povrch Gerflor v hale). Vo finále si poradil s krajanom Lucasom Pouillem za 71 minút dvakrát 6:4.

16:00

Domáca hráčka Tímea Babosová sa stala víťazkou tenisového turnaja WTA v Budapešti (dotácia 250 000 USD, tvrdý povrch Rebound Ace v hale). Vo finále si poradila s Luciou Šafářovou 6:7 (4), 6:4, 6:3.

12:43

Filip Taragel obsadil skvelé desiate miesto v disciplíne scratch na 60 kôl (15 km) v pretekoch finálového 4. kola SP v dráhovej cyklistike v Los Angeles. Vybojoval si tak účasť na aprílových MS v Hongkongu.

12:09

Slovenskí reprezentanti Miroslav Šulek a Andrej Segeč nepostúpili do finále tímšprintu na MS v klasických lyžiarskych disciplínach v Lahti. V prvej semifinálovej jazde na 6x 1,3 km obsadili jedenáste miesto.

10:45

Slovenská tenistka Viktória Kužmová nasadená ako štvrtá prehrala za 57 minút dvakrát 1:6 so 16-ročnou domácou Destanee Aiavovou, 252. v seniorskom renkingu WTA, vo finále turnaja ITF v Perthe.

10:30

Slovenská futbalová reprezentácia do 16 rokov triumfovala v sobotňajšom dueli v Luxembursku nad miestnymi rovesníkmi 2:0. Víťazstvo zverencov trénera Ladislava Hudeca zariadili Samuel Ďatko a Ján Bernát.

25. 02. 2017

22:51

Americká lyžiarka Lindsey Vonnová sa odhlásila z nedeľňajšej alpskej kombinácie žien na pretekoch Svetového pohára vo švajčiarskej Crans Montane.

16:19

Portugalčan Rui Costa sa stal víťazom 3. etapy na cyklistických pretekoch zaradených do kategórie World Tour Okolo Abú Zabí. Majster sveta z roku 2013 najlepšie zvládol vrchársku koncovku na Jebel Hafeet, v cieli sa po 186 km tešil pred Rusom Ilnurom Zakarinom.

12:36

Slovinská reprezentantka Ilka Štuhecová ovládla preteky v superobrovskom slalome vo švajčiarskom stredisku Crans Montana.

10:32

Slovenská tenistka Viktória Kužmová nasadená ako štvrtá zvíťazila za 108 minút 6:2, 1:6, 7:5 nad 26-ročnou chorvátskou kvalifikantkou Terezou Mrdežovou, 294. v singlovom renkingu WTA, v semifinále dvojhry na ďalšom turnaji ITF v austrálskom Perthe.

24. 02. 2017

21:51

Vedenie hokejového klubu zámorskej NHL St. Louis Blues sa dohodlo so švédskym útočníkom Patrikom Berglundom na predĺžení zmluvy o päť rokov.

18:20

Nemecká skokanka na lyžiach Carina Vogtová si vybojovala zlatú medailu v piatkovej individuálnej súťaži žien na majstrovstvách sveta v klasických lyžiarskych disciplínach vo fínskom Lahti.