1 : 0
(1:0)
MFK Ružomberok
Naposledy zmenené pred 14 dňami

Trnava zdolala Ružomberok 1:0 gólom Zeljkoviča z 27. minúty, od 38. minúty hrala bez vylúčeného Ďuriša.

90+6

90+5

Ešte sa nepíska koniec, nakoľko Bolaji dostal loptou do tváre a je ošetrovaný.

90+5

Striedanie v tíme FC Spartak Trnava:
z ihriska odchádza Roman Procházka, prichádza Kazeem Bolaji.

90+4

Bainovič v rýchlom protiútoku, dvaja Ružomberčania ho zastavili.

90+3

z ihriska odchádza Martin Mikovič, prichádza Tomáš Poznar.

90+2

Momentálne sa hrá ďaleko od trnavskej bránky.

90+1

Žltá karta pre tím MFK Ružomberok (Samuel Lavrinčík).

90

Takáč chytá hlavičku Boďu zvnútra šestnástky, centroval Lavrinčík.

90

Nadstavený čas: 4 minúty.

90

Nákop na hranicu šestnástky Trnava odvrátila, ale iba odovzdáva loptu.

88

Šulek fauluje, Ružomberok môže zatlačiť svojho súpera.

85

Hra je prerušená pre ošetrovanie dvoch hráčov, ktorí sa zrazili na hracej ploche. Najviac si to odniesol Ujlaky, už je ale na nohách.

83

Domonkos centroval od rohovej zástavky, hľadal hlavu Masla, ten sa k hlavičke nedostal, ale z voleja kúsok spoza vápna pálil Múdry a Takáč boxoval!

82

Striedanie v tíme MFK Ružomberok:
z ihriska odchádza Marian Chobot, prichádza Ján Maslo.

81

Gerec prihral pod seba Lavrinčíkovi, ktorý si však loptu spracovával rukou.

79

Výborná lopta od Mikoviča do nábehu Ujlakymu, ten však na malom vápne loptu netrafil!

79

Mikovič si stavia loptu, Trnava zahráva priamy kop.

78

Strela na bránu, jej autorom bol Boďa z hranice pokutového územia, Takáč predviedol úspešný zákrok.

75

Center na hranicu vápna odvrátil Štetina pred Gerecom, už veľmi dávno sme nevideli strelu na jednu či druhú bránu.

74

z ihriska odchádza Adam Tučný, prichádza Samuel Šefčík.

71

Paur centroval z ľavej strany, Ružomberčania vo vápne loptu odhlavičkovali.

69

Lavrinčík fauloval Procházku. V posledných minútach sa na trávniku nič podstatné nedeje.

67

z ihriska odchádza Philip Azango, prichádza Filip Bainović.

65

Gabrielov center prešiel cez šestnástku na druhú stranu a opäť je to všetko ďaleko od brány. Chýba moment prekvapenia, Trnavčania sa stíhajú presúvať.

62

Ružomberčania sa teraz nikam neponáhľajú, posúvajú si loptu na útočnej polovici, ďaleko od pokutového územia.

60

Azango zabojoval, vystrelil po zemi spoza hráča z hranice šestnástky, lopta prešla tesne vedľa žrde.

59

Lavrinčík naviazal na seba dvoch protihráčov, skončil na trávniku, no faul si nevypýtal.

56

Po tomto rohu rozohranom nakrátko sa Spartak k ohrozeniu brány nedostal, pískal sa tesný ofsajd.

55

Paur prihral pätičkou Mikovičovi, ten ešte stihol vrátiť loptu do pokutového územia, Ružomberčania ju odvrátili na roh.

52

Mikovič nepríjemne zasiahol Chriena, nejednalo sa však o úmysel, hra pokračuje.

50

Dlhý center na zadnú žrď zachytil Tučný, Šulek mu nedovolil odcentrovať.

48

Ružomberok drží loptu Trnava sa stiahla na vlastnú polovicu.

46

z ihriska odchádza Erik Daniel, prichádza Martin Šulek,
z ihriska odchádza Kelvin Ofori, prichádza Jakub Paur.

z ihriska odchádza Alexander Mojžiš, prichádza Martin Chrien,
z ihriska odchádza Marek Zsigmund, prichádza Samuel Lavrinčík,
z ihriska odchádza Dávid Jackuliak, prichádza Martin Boďa.

46

Začal sa druhý polčas.

Po prvom polčase vyhráva Trnava nad Ružomberkom 1:0 po góle Zeljkoviča z 27. minúty, no od 38. minúty hrá bez vylúčeného Ďuriša.
Druhý polčas sa začne o 16:36.

45+4

Prvý polčas sa skončil.

45+4

Gabriel spoza pokutového územia míňa pravú žrď trnavskej brány.

45+3

Takáč nakopol loptu dopredu na Azanga, ten však v osobnom súboji fauloval.

45+1

Ružomberčania to skúsili kolmicou na hranicu šestnástky, do šance sa nedostali, ale pri lopte zostávajú.

45

45

Ofori v ofsajde.

44

Žltá karta pre tím MFK Ružomberok (Alexander Mojžiš).

42

Trnava neprestáva útočiť, ale tentokrát sa dovnútra šestnástky nedostala. Azangovi odskočila lopta pri spracovaní.

40

Prvý závar pred Takáčovou bránou, ale Trnava sa ubránila.

38

Červená karta pre tím FC Spartak Trnava (Michal Ďuriš).

Ďuriš vidí červenú kartu, dnešný zápas sa pre neho končí! Malého po súboji ešte udrel lakťom do tváre.

36

Do hry vstupuje systém VAR, posudzuje sa faul Ďuriša na Malého.

33

Azango sa dostal s loptou do šestnástky, ale nedokázal prihrať presne.

29

Chobot hral v strede poľa rukou, lopta bude patriť znova Trnave.

27

Trnava dala gól!
Trnava vyhráva 1:0! Rohový kop rozohrala nakrátko, Koštrna výborne odcentroval na zadnú žrď, kde ADRIAN ZELJKOVIĆ hlavičkoval presne pod brvno.

26

Procházka to vzal na seba, strieľal zblízka z uhla, Ťapaj vyráža! Loptu si však pýtal voľný Ďuriš.

25

Už sa hrá, Azango sa rozhodol vystreliť, bránu netrafil.

24

Hra je prerušená, ošetriť na ploche potrebuje Daniel po súboji s Domonkosom.

22

Mikovič hľadal na bližšej žrdi Ujlakyho, toho však predskočil Múdry.

21

Pekná kombinácia Trnavy, Oforiho strela bola tečovaná Gabrielom na roh.

20

Na pár prihrávok sa lopta od Takáča dostala až k jeho náprotivkovi Ťapajovi.

18

Koštrna s faulom na útočnej polovici, rýchlo sa vracia späť do zadných radov.

16

Daniel odcentroval k vzdialenejšej žrdi na Azanga, ktorý z prvej netrafil loptu ideálne, no napokon z toho bola obrovská šanca, lopta skončila na žrdi!

15

Chobotovu prihrávku do pokutového územia Trnavčania odvrátili a znova vymýšľajú ďalší útok.

13

Tučný sa nešťastne pošmykol a drží sa za nohu. Potrebuje ošetrenie.

11

Ľahká lopta pre Ťapaja, ktorý teraz môže rozohrávať.

9

Daniel prihral Oforimu, ten zakončil z prvej z hranice vápna nepresne.

8

Trnavčania sú pri lopte, zatiaľ sú jasne aktívnejším tímom.

7

Opäť rozohrávka nakrátko a potom strela z diaľky, Ujlakyho strelu Ťapaj chytá.

7

Azango centroval na zadnú žrď, Ružomberčania odvracajú na rohový kop.

6

Procházkov nízky center zastavili hráči pred bránkou, k lopte sa potom dostal Ofori, jeho pokus o strelu bol zablokovaný.

5

Žltá karta pre tím MFK Ružomberok (Adam Tučný).

5

Tučný fauloval, Trnava bude mať dispozícii štandardku.

4

Dlhý center na ružomberského hráča smeroval do ofsajdu.

3

Spartak rozohral nakrátko, následne po centri hlavičkoval zvnútra vápna Ujlaky, Ťapaj predviedol úspešný zákrok.

2

Procházka na pravom krídle, neobhodil si Múdreho, ale získal rohový kop.

1

Ťapajov výkop skončil u trnavských futbalistov.

1

Úvodné zostavy:

FC Spartak Trnava: Takáč – Koštrna, Štetina, Ujlaky, Mikovič © – Procházka, Zeljković, Ofori – Daniel, Ďuriš, Azango.
Náhradníci: Rusov – Krizmanič, Paur, Štefánik, Bernát, Šulek, Bainović, Poznar, Bolaji.
Tréner: Michal Gašparík

MFK Ružomberok: Ťapaj – Gabriel, Malý, Mojžiš – Domonkos, Múdry, Zsigmund ©, Tučný – Gerec, Jackuliak, Chobot.
Náhradníci: Frühwald – Maslo, Lavrinčík, Šefčík, Boďa, Chrien, Kotula.
Tréner: Ondřej Smetana

Rozhodca: Očenáš – Jekkel, Pacák.

Trnava sa s Ružomberkom stretáva znova po troch dňoch. V stredu si tímy zmerali sily vo finále Slovenského pohára, dnes odohrajú proti sebe zápas 8. kola nadstavby Niké ligy. Úvodný výkop je naplánovaný na 15:30.

Trnavčania figurujú na 2. priečke so ziskom 51 bodov, rovnako, ako má tretia Žilina. Zverenci Michala Gašparíka prehrali v lige dva duely v rade, nestačili na Slovan Bratislava 1:2 a podľahli aj Žiline 0:2.

Ružomberok je piaty, doposiaľ nazbieral 46 bodov. Na štvrtú Dunajskú Stredu stráca tri body, pred šiestou Podbrezovou má až dvanásťbodový náskok. Práve nad ňou Ružomberčania zvíťazili v minulom kole pomerom 3:2.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 15:30.