Slovenský maestro. Mak vytancoval obrancu a bol hrdinom postupu FC Sydney

Slovenský futbalista Róbert Mak sa dvoma gólmi podieľal na postupe FC Sydney do semifinále play off austrálskej A-League.

04.05.2024 14:46
Róbert Mak Foto:
Róbertovi Makovi sa v austrálskom FC Sydney darí.

FC Sydney zvíťazil nad FC Macarthur 4:0. Tridsaťtriročný ofenzívny univerzál otvoril skóre zápasu v ôsmej minúte, keď sa parádnym spôsobom zbavil brániaceho súpera. Pozrite si jeho gól:

„Takto dostal slovenský maestro belasých do výhody,“ informoval v príspevku na Twitteri Makov zamestnávateľ FC Sydney.

Druhý zásah pridal odchovanec bratislavského Slovana v 78. minúte, keď spečatil postup štvrtého tímu dlhodobej časti.

Sydney spozná semifinálového súpera po nedeľňajšom stretnutí medzi Melbourne Victory a Melbourne City. O Makovi sa čoraz hlasnejšie hovorí v súvislosti s letných príchodom do Slovana, keďže v Sydney mu po sezóne končí zmluva.

Platy trénerov účastníkov ME vo futbale 2024 Fotogaléria - 25 fotiek Všetky fotky
Pozrite si ročné platy trénerov všetkých 24...
Viac na túto tému: #Róbert Mak #FC Sydney